Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

61-latek z Rzeszowa zasłabł za kierownicą i uderzył w lampę. Nie żyje

Dodano: 24.02.2023 r.

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
JAROSŁAW. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po południu w Jarosławiu. 61-letni kierowca skody – mieszkaniec Rzeszowa - zasłabł za kierownicą i uderzył w przydrożną latarnię. Niestety, mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło około godz. 12.30, na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący skodą, 61-letni mieszkaniec Rzeszowa, prawdopodobnie w wyniku zasłabnięcia, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając w krawężnik. Następnie auto najechało na ozdobny słup, wjechało na chodnik, później na przejście dla pieszych, po czym pojazd zatrzymało się, uderzając w przydrożną latarnię. Nieprzytomnego kierowcę przetransportowano do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie busa z samochodem osobowym. Utrudnienia na A4 w kierunku Rzeszowa

PODKARPACIE. Dziś rano na podkarpackim odcinku autostrady A4, pomiędzy węzłem Dębica Wschód a węzłem Sędziszów Małopolski doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. Prawy pas ruchu w kierunku Rzeszowa jest zablokowany.

Podkarpacie

Kolizja na DK73 w Kołaczycach. Na jezdnię wyciekła substancja chemiczna

PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach doszło do kolizji z udziałem samochodu ciężarowego przewożącego pojemniki z substancją chemiczną. Na miejscu pracują służby. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Pożar naczepy ciężarówki na autostradzie A4 w Ostrowie

PODKARPACIE. Kierowcy jadący autostradą A4 w kierunku Rzeszowa, na odcinku pomiędzy węzłem Dębica Zachód, a węzłem Sędziszów Małopolski muszą się liczyć z utrudnieniami. Płonie naczepa tira.

Podkarpacie

Śmiertelny wpadek pod Mielcem

PODKARPACIE. Nie żyje 57-letni kierowca fiata, który zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Podkarpacie

Kompletnie pijana matka przywiozła autem dziecko do przedszkola

PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu miała 34-latka, która przywiozła samochodem swoją 5-letnią córkę do przedszkola. Świadkiem zdarzenia był policjant po służbie, który natychmiast zareagował i uniemożliwił nieodpowiedzialnej kobiecie dalszą jazdę. Grozi jej...

Podkarpacie

Wojewoda powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie położnictwa i ginekologii

PODKARPACIE. Dr n. med. Jarosław Janeczko ponownie objął funkcję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul wręczyła mu powołanie na pięcioletnią kadencję.

Podkarpacie

Na obwodnicy Stalowej Woli wywróciła się cysterna, wycieka paliwo. Utrudnienia potrwają kilka godzin

STALOWA WOLA. Przed godz. 11:00 na drodze krajowej nr 77 w Stalowej Woli przewróciła się cysterna. Na miejscu pracują służby. Droga jest całkowicie zablokowana.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na DK73 w Kołaczycach

PODKARPACIE. Dziś we wczesnych godzinach porannych na odcinku drogi krajowej nr 73 Pilzno - Jasło doszło do tragicznego wypadku. Samochód ciężarowy potrącił pieszego. Mężczyzna nie przeżył.

Reklama