Rzeszów - Poniedziałek, 03.11.2025
Reklama

Ostrzeżenie IMGW. Intensywne opady śniegu na Podkarpaciu

Dodano: 14.04.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenia 1 i 2 stopnia dla większości powiatów, dotyczące intensywnych opadów śniegu.

Zgodnie z prognozą, w środę do godz. 22:00 w powiatach: brzozowskim, dębickim, jarosławskim, kolbuszowskim, leżajskim, lubaczowskim, łańcuckim, przemyskim, w Przemyślu, przeworskim, ropczycko-sędziszowskim, rzeszowskim, w Rzeszowie i strzyżowskim, spodziewane są opady śniegu powodujące przyrost pokrywy śnieżnej o 10 do 15 cm.

Z kolei w powiatach bieszczadzkim, jasielskim, w Krośnie ,krośnieńskim, leskim i sanockim spodziewaną są opady śniegu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Spadnie od 15 do 30 cm śniegu.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na obwodnicy Stalowej Woli wywróciła się cysterna, wycieka paliwo. Utrudnienia potrwają kilka godzin

STALOWA WOLA. Przed godz. 11:00 na drodze krajowej nr 77 w Stalowej Woli przewróciła się cysterna. Na miejscu pracują służby. Droga jest całkowicie zablokowana.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na DK73 w Kołaczycach

PODKARPACIE. Dziś we wczesnych godzinach porannych na odcinku drogi krajowej nr 73 Pilzno - Jasło doszło do tragicznego wypadku. Samochód ciężarowy potrącił pieszego. Mężczyzna nie przeżył.

Podkarpacie

Wypadek na autostradzie A4 w Woli Dalszej. Samochód wypadł z drogi

Do wypadku doszło około godz. 7:30 na odcinku autostrady A4 pomiędzy Łańcutem a Przeworskiem, na wysokości Woli Dalszej. Ranne zostały dwie osoby.

Podkarpacie

Wypadek na DK 73 w Brzostku. Wprowadzono ruch wahadłowy

PODKARPACIE. Trzy pojazdy zderzyły się na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Brzostek w powiecie dębickim. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Nowoczesne autobusy wożą już pasażerów na liniach MKS [ZDJĘCIA]

PODKARPACIE. 23 nowoczesne autobusy zasilane sprężonym gazem ziemnym zasiliły tabor Związku Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”. Część nowych pojazdów wyjechało już w trasy.

Podkarpacie

Kolejny krok do budowy drogi łączącej woj. świętokrzyskie i podkarpackie

PODKARPACIE.Jest decyzja środowiskowa (DŚU) dla odcinka drogi ekspresowej S74. To kolejny krok w kierunku realizacji inwestycji łączącej dwa województwa.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Medyce. Bus potrącił 44-latka, mężczyzna nie przeżył

PODKARPACIE. Policjanci z przemyskiej komendy pracują nad wyjaśnieniem przyczyn wypadku, do którego doszło w Medyce. 44-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez busa.

Reklama