Rzeszów - Poniedziałek, 10.11.2025
Reklama

25 czerwca możliwe czasowe utrudnienia w ruchu

Dodano: 24.06.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. We wtorek, 25 czerwca br. ulicami miasta przejdzie pielgrzymka piesza do Lwowa. W godzinach porannych wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu. Możliwe opóźnienia autobusów.

Zgodnie z przekazaną informacją od Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie informujemy pasażerów, że w związku z organizowaną 25 czerwca 2019 r. XI Rzeszowską Pielgrzymką Pieszą do Lwowa w godz. 7:30 – 9:30 mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu na ulicach: Szopena, Most Zamkowy, Kopisto, Niepodległości, Niemierskiego, Witolda, Paderewskiego oraz Słocińskiej.

Informacja jest również istotna z perspektywy kierowców samochodów. Oni także będą narażeni na utrudnienia w ruchu.

Pielgrzymka potrwa od 25 do 30 czerwca 2019 r. Trasa pielgrzymki prowadzi od kościoła św. Krzyża w Rzeszowie przez Kańczugę, Pruchnik, Żurawicę, Mościska, Gródek, Hodowice do katedry we Lwowie.

Pielgrzymi codziennie będą pokonywać od 25 do 38 km. Osoby poniżej 18. roku życia lub powyżej 65. roku życia mogą wziąć udział w pielgrzymce jedynie z opiekunem. W pielgrzymce wezmie udział ok. 200 osób. Organizatorem i dyrektorem pielgrzymki jest ks. Władysław Jagustyn.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bilety semestralne dla studentów już dostępne

RZESZÓW. Cena za bilet na wszystkie linie komunikacji miejskiej wynosi 188 zł.

Rzeszów

Przerwa w dostawie wody dla mieszkańców Al. Rejtana i ul. Popiełuszki

RZESZÓW. W godzinach od 23:00 do 06:00 nastąpi przerwa w dostawie wody zimnej i ciepłej.

Rzeszów

Ofiarą oszustwa została 75-latka z Rzeszowa. Sprawca zadzwonił w imieniu siostrzenicy

RZESZÓW. Wczoraj ofiarą oszustów padła 75-letnia mieszkanka Rzeszowa.

Rzeszów

W ratuszu gościła firma budująca monorail. Marcin Warchoł ma pomóc w realizacji tematu

RZESZÓW. Ratusz nie ustaje w próbach, aby monorail wreszcie znalazł się w przestrzeni publicznej miasta.

Rzeszów

Otwarto nowy hotel w sąsiedztwie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka [FOTO]

RZESZÓW. Budowa hotelu trwała zaledwie 13 miesięcy.

Rzeszów

Ogłoszono przetarg na 10 km odcinek S19 na trasie Rzeszów Południe – Babica

RZESZÓW, PODKARPACIE. Realizacja inwestycji planowana jest na lata 2020-2025.

Rzeszów

Projekt oraz wstępne informacje nt. wielopoziomowego parkingu przy basenach ROSIR-u

RZESZÓW. Planowany obiekt ma mieć pięć kondygnacji, na których łącznie znajdzie się 236 miejsc parkingowych.

Rzeszów

Ogłoszono listę zadań do realizacji w ramach RBO 2020

RZESZÓW. Spośród 107 zgłoszonych projektów, do realizacji wybrano 5 zadań z I kategorii, 21 z II kategorii oraz 21 projektów z II kategorii.

Reklama