Rzeszów - Sobota, 20.09.2025
Reklama

35-latek niszczył zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa

Dodano: 24.09.2021 r.

fot. Archiwum KMP Rzeszów
fot. Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 35-letniego obywatela Nowej Zelandii, który niszczył  zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa. Okazało się, że był pijany. Usłyszał zarzut zniszczenia dwóch aut.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godz. 4 nad ranem. Mieszkańcy ulicy Fircowskiego zgłosili Policji, że ktoś niszczy samochody zaparkowane przy ww. ulicy. Skierowanie na miejsce funkcjonariusze, zatrzymali wskazanego przez mieszkańców mężczyznę. To 35-letni obywatel Nowej Zelandii mieszkający w Rzeszowie. Mężczyzna uszkodził dwa zaparkowane samochody - hyundaia i skodę. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało ponad 1,5 promila w jego organizmie. 35-latek trafił do policyjnego aresztu.

Szkody oszaczowano wstępnie na 5 tys. złotych. Zamjujący się sprawą policjanci z komisariatu w Śródmieściu, przyjęli od pokrzwydzonych wnioski o ściganie. Mężczyzna został przesłchany i usłyszał zarzut zniszczenia mienia. 35-latek częściowo przyznał się do winy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zamknięcie przejazdu pod wiaduktem na ul. Batorego. Informacje dla kierowców i pieszych

RZESZÓW. W poniedziałek, od godz. 10.00 rozpocznie się rozbiórka wiaduktu przy ul. Batorego w Rzeszowie.

Rzeszów

Linia nr 50 nie zostanie przywrócona. Powodem są problemy na jednym z remontowanych odcinków

RZESZÓW. W związku z przeciągającymi się pracami na jednym z odcinków, mieszkańcy Zalesiu muszą uzbroić się w cierpliwość.

Rzeszów

Co dalej z wiaduktem łączącym ul. Hoffmanowej z ul. Wyspiańskiego?

RZESZÓW. Pojawiła się koncepcja zakładająca przejazd od ul. Pułaskiego.

Rzeszów

2 września zamykają przejazd pod wiaduktem na ul. Batorego. Sprawdź zmiany w komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Od 2 września przejazd pod wiaduktem na ul. Batorego będzie niedostępny dla kierowców. 

Rzeszów

Trzy firmy chcą dostarczyć dla Rzeszowa 40 autobusów. Jest szansa na podpisanie umowy

RZESZÓW. Jest jedna oferta, która odpowiada wymaganiom finansowym ratusza.

Rzeszów

Teren w rejonie ul. Lawendowej i ul. Daliowej uratowany przed zabudową

RZESZÓW. Zagospodarowanie przewiduje tereny zielone i tak też pozostanie.

Reklama