Rzeszów - Niedziela, 07.09.2025
Reklama

Atrakcyjne zniżki i darmowe wejścia na lodowisko w Parku Sybiraków w Rzeszowie

Dodano: 20.12.2024 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. Posiadacze Karty Mieszkańca, uczniowie rzeszowskich szkół oraz posiadacze karty Multisport, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na lodowisku w Parku Sybiraków na osiedlu Generała Andersa.

Ślizgawka przy ul. Broniewskiego otwarta jest 7 dni w tygodniu, w godzinach 10:00-21:00. Powierzchnia tafli wynosi aż 700 metrów. Dla najmłodszych i początkujących dostępne są pomoce do nauki jazdy, a dla bardziej doświadczonych łyżwiarzy tafla oferuje dużo przestrzeni do doskonalenia umiejętności.

Atrakcyjne zniżki i darmowe wejścia, które czynią lodowisko jeszcze bardziej dostępnym dla miłośników aktywności fizycznej:

• 50% zniżki dla posiadaczy Karty Mieszkańca Rzeszowa od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00
• uczniowie rzeszowskich szkół mogą korzystać z lodowiska za darmo od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:00 (wymagana legitymacja szkolna),
• honorowana jest karta Multisport

Przyjdź, poczuj zimową atmosferę i ciesz się zdrową aktywnością na świeżym powietrzu. Lodowisko w Parku Sybiraków, to miejsce, które łączy sport, zabawę i wspólne chwile z bliskimi.

Miast Rzeszów jest partnerem lodowiska.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W niedzielę biegowe święto w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 3 października startuje 9. edycja PKO Maratonu Rzeszowskiego, któremu towarzyszyć będzie akcja charytatywna „Biegnę dla Julii i Patrycji”.

Rzeszów

Stop nielegalnym wyścigom. Sobotnia akcja rzeszowskich policjantów

RZESZÓW. Ponad 90 samochodów i kierowców skontrolowali w minioną sobotę rzeszowscy policjanci w ramach akcji „Stop nielegalnym wyścigom”. Działanie funkcjonariuszy związane są ze zlotami fanów motoryzacji w Rzeszowie.  

Rzeszów

Rzeszów za darmo otrzymał tereny pod budowę dróg

RZESZÓW. Jolanta Kaźmierczak, zastępca prezydenta Rzeszowa oraz Arkadiusz Urban, p.o. Prezesa Krajowego Zasobu Nieruchomości podpisali w piątek umowę, dotyczącą bezpłatnego nabycia od Skarbu Państwa ok 1,4 ha terenu.

Rzeszów

Miłosz Świetlik Skierski z Rzeszowa z szansą na Eurowizję Junior

RZESZÓW. Młody wokalista z Rzeszowa, Miłosz Świetlik Skierski, ma szansę reprezentować Polskę na Eurowizji Junior w La Seine Musicale w Paryżu. W czwartek gościł w rzeszowskim ratuszu.

Rzeszów

35-latek niszczył zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Sytuacja miała miejsce w niedzielę, około godz. 4:00 na ulicy Fircowskiego.

Rzeszów

Empik wprowadził "Ciche godziny" dla klientów z autyzmem

Partnerem tej inicjatywy jest Fundacja JiM. Autyzm Help, działająca na rzecz pomocy dla osób w spektrum autyzmu.

Rzeszów

Spisowy weekend w Rzeszowie

RZESZÓW. Do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które jeszcze się nie spisały, będą miały okazję zrobić to w najbliższy weekend.

Rzeszów

Na placu Wolności zamontowano stację do ładowania i parkowania hulajnóg

RZESZÓW. Jej prezentacja odbyła się podczas konferencji podsumowującej Europejski Tydzień Zrównoważonej Mobilności.

Reklama