Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Budowa drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto zmierza ku końcowi

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Inwestycja polegająca m.in. na budowie drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto jest już bliska finalizacji. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec tego roku.

Przypomnijmy, że inwestycja dotyczy kilku elementów. Przede wszystkim budowana jest dwupasmowa droga o długości 700 m i łącznej szerokości 7 m, która połączy ul. Wierzbową z al. Kopisto. Dodatkowo inwestycja polega na budowie w tym rejonie chodników i ścieżki rowerowej, a także przebudowie skrzyżowania al. Kopisto z ul. Wierzbową. Na skrzyżowaniu dróg, w okolicach Mostu Narutowicza stanie sygnalizacja świetlna.

Jak dowiedzieliśmy się w ratuszu, prace wykonywane są zgodnie z harmonogramem, który przewiduje zakończenie inwestycji do końca tego roku. Koszt przedsięwzięcia to około 7,6 mln zł.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Radni z PiS chcą rewitalizacji placu targowego. Plan ratusza zakłada inwestycje na ok. 2 mln zł

RZESZÓW. Radni z rawa i Sprawiedliwości podnieśli temat rewitalizacji całego placu targowego przy ul. Targowej.

Rzeszów

Tak będzie wyglądała nowa szkoła i przedszkole na os. Drabinianka [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Całość znajdzie się w jednym, trzy kondygnacyjnym obiekcie.

Rzeszów

Rusza rekrutacja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny. Przygotowano 468 miejsc

RZESZÓW. Rekrutacja potrwaod 25 września do 2 października.

Rzeszów

Schematy linii na przystankach. Dyrektor ZTM-u mówi o październiku br.

RZESZÓW. W pierwszej kolejności schematy linii będa na Śródmieściu.

Rzeszów

Porozumienie ws. Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego podpisane

RZESZÓW. Przebudowa Dworca Głównego ma się zakończyć w 2022 roku.

Rzeszów

Darmowa komunikacja miejska dla kierowców z okazji „Dnia bez samochodu”

RZESZÓW. 22 września wszyscy kierowcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską.

Rzeszów

Program Kolejowy CPK skróci kursy z i do Rzeszowa. Będą także szybsze połączenia do Warszawy

RZESZÓW. W województwie podkarpackim w ramach Programu CPK ma powstać 155 km dwóch nowych linii kolejowych.

Reklama