Rzeszów - Sobota, 03.01.2026
Reklama

CH Plaza powiększa ofertę dla najmłodszych

Dodano: 05.05.2021 r.

fot. Materiały prasowe CH Plaza
fot. Materiały prasowe CH Plaza
RZESZOW. CH Plaza ma nowego najemcę. Do portfolio dołączyła lokalna marka dzieciakowi.pl. Sklep oferuje gry oraz zabawki kreatywne i sensoryczne dla najmłodszych klientów.

Od 4 maja segment dziecięcy w Centrum Handlowym Plaza wzbogaciła lokalna, rodzinna marka dzieciakowi.pl. Jej sklep o powierzchni 74 m2 mieści się na pierwszym piętrze, w bliskiej lokalizacji innych salonów z ofertą dla najmłodszych jak Smyk, Toys Box i Pierwszy Bucik.

Dzieciakowi.pl to rodzinna firma, której priorytetem jest potrzeba wspierania rozwoju dzieci zarówno zdrowych, jak i z wszelakimi deficytami rozwojowymi oraz niepełnosprawnościami. Artykuły i pomoce wzbogacą kącik terapeuty, wyposażą salę zabaw dziecka i zainspirują teczkę kreatywnego rodzica. Pomoce, które oferuje, poruszają wszystkie zmysły dzieci. Wspomogą także prawidłowy rozwój mózgu oraz pozytywnie wpływają na umiejętności poznawcze dzieci. Nowy salon oferuje artykuły z atestowanych firm: Astra, Hencz toys, Alexander. Wszystkie produkty posiadają  odpowiednie certyfikaty i są skrupulatnie wybierane i testowane przez wybranych terapeutów, pedagogów i rodziców.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Malawie. Nie żyje 71-letni mężczyzna

RZESZÓW. 71-kierowca daewoo stracił panowanie na samochodem, wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Pomimo udzielonej pomocy lekarskiej, mężczyzna zmarł w szpitalu.

Rzeszów

Pumptrack na Bulwarach już gotowy

RZESZÓW. Na terenie Parku Kultury i Wypoczynku w rejonie Stadionu Miejskiego „Stal” powstała nowa atrakcja dla rowerzystów. Budowa torów rowerowych kosztowała ponad 1,3 mln zł.

Rzeszów

Wyższe ceny i wydłużone godziny Strefy Płatnego Parkowania w Rzeszowie

RZESZÓW. Od 1 stycznia 2023 roku zacznie obowiązywać nowy cennik w Strefie Płatnego Parkowania. Wydłużone zostaną również godziny płatnego postoju.

Rzeszów

Nie będzie opłaty za posiadanie psa w Rzeszowie

RZESZÓW. Konrad Fijołek: - Intencją tej uchwały było zwrócenie uwagi opinii społecznej, Wysokiej Rady na to, w jak rzeczywiście trudnej sytuacji finansowej znalazł się nasz samorząd.

Rzeszów

Auchan Krasne zbiera książki dla dzieci w domach dziecka i szpitalach

RZESZÓW. W Centrum Handlowym Auchan Krasne trwa zbiórka książek dla dzieci przebywających w domach dziecka oraz na oddziałach szpitalnych. Akcja pod hasłem „Cyrkuluj Książeczko” organizowana jest we współpracy z fundacją „Już pomagam”.

Rzeszów

MPK rozbuduje myjnię dla autobusów. Do mycia pojazdów wykorzysta deszczówkę

RZESZÓW. Budynek myjni MPK Rzeszów przy ul. Lubelskiej zostanie zmodernizowany. Pozwoli to na spore oszczędności wody i energii wykorzystywanej do mycia autobusów.

Rzeszów

[Aktualizacja] Wypadek na autostradzie A4. Ruch w kierunku Rzeszowa jednym pasem

RZESZÓW. Około godz. 10:30 na autostradzie A4 doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku ranne zostały dwie osoby. 

Rzeszów

Największe w Polsce zawody robotów już w ten weekend na Podpromiu

RZESZÓW. W dniach 25 - 26 listopada 2022 roku w rzeszowskiej hali Podpromie odbędą się największe zawody robotów w Polsce - XChallenge 2022. W ramach wydarzenia odbędą się: Task Hunters, Smash Bots...

Reklama