Rzeszów - Czwartek, 26.06.2025
Reklama

Do końca roku przy Auchan będą dwie nowe ładowarki samochodów elektrycznych

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Do końca roku przy Centrach Handlowych Auchan zostanie zainstalowanych 12 szybkich ładowarek samochodów elektrycznych należących do GreenWay Polska. Dwie ładowarki AC znajdą się w Rzeszowie.

Nowe urządzenia GreenWay – szybkie ładowarki DC – zostaną zainstalowane na terenie Centrów Handlowych Auchan w Bielsku-Białej, Żorach, Mikołowie, Sosnowcu, Wałbrzychu, Piasecznie, Białymstoku, Rumi, Warszawie oraz w Płocku.

 Dodatkowo w Krasnem koło Rzeszowa GreenWay zamontuje 2 ładowarki AC. Ładowanie baterii pojazdu o pojemności 40 kWh do 80 proc. za pomocą szybkiej ładowarki w sieci GreenWay o mocy 50 kW zajmuje do 40 minut.

Warto dodać, że ładowarki GreenWay nie będą w mieście nowością, gdyż aktualnie funkcjonują już na parkingu Millenium Hall. Pozostałe ładowarki elektryczne w mieście możemy znaleźć m.in. przy WSPiA Rzeszowskiej Wyższej Szkole oraz na parkingu przy Podpromiu.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W piątek utrudnienia w ruchu w Rzeszowie. Ulicami miasta przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci apelują o ostrożność i wyrozumiałość.

Rzeszów

Granty na miniogród z ławeczką przed blokiem. Prezydent Rzeszowa zachęca do udziału w programie Fundacji BOŚ

RZESZÓW. Kilka tysięcy złotych na stworzenie zielonej przestrzeni z ławeczką mogą otrzymać grupy sąsiadów z Rzeszowa.

Rzeszów

Czasowe utrudnienia na rzeszowskim łączniku autostrady A4

RZESZÓW. Utrudnienia wystąpią w dniach 6 i 8 maja br. Powodem jest planowane układanie warstwy ścieralnej.

Rzeszów

Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami kolejnych dwóch osiedli

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka z mieszkańcami w ramach cyklu RzeszówToMy.

Rzeszów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zaprojektują przestrzeń wspólną Millenium Hall

RZESZÓW.  Zwycięskie projekty mają stanowić materiał pomocniczy dla dalszych rozważań projektowanych.

Rzeszów

Pierwszy gazowy Solaris dotarł do Rzeszowa

RZESZÓW. Pierwszy z dwóch nowych autobusów przegubowych marki Solaris dotarł już do Rzeszowa. Drugi przyjedzie w najbliższych dniach. Oba pojazdy wyjadą na ulice w maju. 

Rzeszów

5 maja ulicami Rzeszowa przejdzie marsz godności osób z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. Pomysłodawcą pochodu jest Niepubliczna Szkoła Kraina Uśmiechu w Rzeszowie, która zorganizuje go wspólnie z psycholog Joanną Szczerbaty.

Reklama