Rzeszów - Sobota, 06.09.2025
Reklama

Dwa wypadki na ulicach Rzeszowa. 6 osób rannych i ucieczka z miejsca wypadku

Dodano: 02.12.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Do obu wypadków doszło w niedziele w godzinach porannych. Łącznie do szpitala trafiło 6 osób, zaś sprawca wypadku przy ul. Kopisto zbiegł z miejsca zdarzenia.

Do pierwszego wypadku doszło około godziny 4.30. Kierujący peugeotem, 21-letni obywatel Ukrainy jadąc ulicą Podwisłocze w kierunku ul. Kwiatkowskiego na skrzyżowaniu z Al. Powstańców Warszawy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej Al. Powstańców Warszawy w kierunku ul. Rejtana, kierującej fordem transitem.

W wyniku zderzenia samochodów peugeot uderzył w słup sygnalizacji, a ford siłą odrzutu uderzył w mercedesa jadącego z przeciwnego kierunku. W wyniku zdarzenia ranny został kierowca peugeota, jego pasażer oraz dwie osoby z forda, 40-letnia kierująca i 42-letni pasażer. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Reklama
10 minut później do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Podwisłocze z ul. Kopisto. Kierujący BMW, jadąc pod prąd ul. Kopisto w kierunku centrum, doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem marki Renault Safrane. 30-letni kierowca renaulta skręcał w lewo z ul. Kopisto w ul. Podwisłocze.

Po zdarzeniu kierowca oraz pasażer BMW pieszo zbiegli z miejsca zdarzenia. W wypadku ranni zostali kierujący renaultem oraz jego pasażerka. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Wieczorem funkcjonariusze zatrzymali  29-latka, który uczestniczył w zdarzeniu.

Szczegółowe okoliczności obydwóch zdarzeń wyjaśniają teraz policjanci z referatu ds. przestępstw i wykroczeń w ruchu drogowym rzeszowskiej komendy.

Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM Rzeszów. Od 1 października zmiany w rozkładzie jazdy. Rusza pilotażowa linia nr 61

RZESZÓW. Zgodnie z zapowiedzią Zarządu transportu Miejskiego w Rzeszowie, od piątku (1.10) trzy autobusy komunikacji miejskiej zmienią swój rozkład jazdy, Ruszy również nowa linia, która połączy Matysówkę z Zalesiem.

Rzeszów

W niedzielę biegowe święto w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 3 października startuje 9. edycja PKO Maratonu Rzeszowskiego, któremu towarzyszyć będzie akcja charytatywna „Biegnę dla Julii i Patrycji”.

Rzeszów

Stop nielegalnym wyścigom. Sobotnia akcja rzeszowskich policjantów

RZESZÓW. Ponad 90 samochodów i kierowców skontrolowali w minioną sobotę rzeszowscy policjanci w ramach akcji „Stop nielegalnym wyścigom”. Działanie funkcjonariuszy związane są ze zlotami fanów motoryzacji w Rzeszowie.  

Rzeszów

Rzeszów za darmo otrzymał tereny pod budowę dróg

RZESZÓW. Jolanta Kaźmierczak, zastępca prezydenta Rzeszowa oraz Arkadiusz Urban, p.o. Prezesa Krajowego Zasobu Nieruchomości podpisali w piątek umowę, dotyczącą bezpłatnego nabycia od Skarbu Państwa ok 1,4 ha terenu.

Rzeszów

Miłosz Świetlik Skierski z Rzeszowa z szansą na Eurowizję Junior

RZESZÓW. Młody wokalista z Rzeszowa, Miłosz Świetlik Skierski, ma szansę reprezentować Polskę na Eurowizji Junior w La Seine Musicale w Paryżu. W czwartek gościł w rzeszowskim ratuszu.

Rzeszów

35-latek niszczył zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Sytuacja miała miejsce w niedzielę, około godz. 4:00 na ulicy Fircowskiego.

Rzeszów

Empik wprowadził "Ciche godziny" dla klientów z autyzmem

Partnerem tej inicjatywy jest Fundacja JiM. Autyzm Help, działająca na rzecz pomocy dla osób w spektrum autyzmu.

Rzeszów

Spisowy weekend w Rzeszowie

RZESZÓW. Do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które jeszcze się nie spisały, będą miały okazję zrobić to w najbliższy weekend.

Reklama