Rzeszów - Środa, 28.05.2025
Reklama

Gospodarka w obliczu pandemii. Debata online ekspertów WSIiZ

Dodano:

fot. WSIiZ
fot. WSIiZ
RZESZÓW. 15 kwietnia o godz. 17:00 eksperci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie będą dyskutowali na temat sytuacji gospodarczej w obliczu pandemii koronawirusa. Debatę będzie można śledzić w internecie.

Podczas debaty eksperci WSiZ dokonają diagnozy obecnej sytuacji, czyli wpływu pandemii  na różne sektory gospodarki, oraz przedstawią przybliżone priorytety dla polskiej polityki gospodarczej na najbliższy czas. Uczestnicy spotkania szukać będą odpowiedzi na następujące pytania: Z jakimi skutkami muszą liczyć się przedsiębiorstwa z poszczególnych branż? Na jakie wsparcie przedsiębiorcy mogą realnie oczekiwać? Czy rozwiązania zawarte w Tarczy Antykryzysowej przyniosą spodziewany skutek? W rozmowie padnie także kluczowe pytanie: jak może wyglądać polska rzeczywistość gospodarcza po zakończeniu pandemii?
Reklama
Moderatorem debaty będzie dr Joanna Podgórska, Prodziekan Kolegium Zarządzania WSIiZ ds. Kierunku Zarządzanie (sektor opieki zdrowotnej,  rynek walutowy).

Uczestnicy: prof. Wojciech Misiąg (w latach 1989–1994 wiceminister finansów, w latach 2011–2013 wiceprezes NIK; sektor finansów publicznych), dr Jacek Rodzinka (sektor ubezpieczeń, rynek kapitałowy), mgr Artur Chmaj (sektor przedsiębiorstw), mgr Ulyana Zaremba (sektor przedsiębiorstw), dr Robert Pater (rynek pracy).

Debata odbędzie się w dniu 15 kwietnia o godz. 17.00. Spotkanie będzie transmitowane online w czasie rzeczywistym na portalu społecznościowym WSIiZ na Facebooku. Internauci będą mogli zadawać własne pytania w komentarzach.

 
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wenecja i Burgas - nowe wakacyjne kierunki z lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Do 13 państw polecimy w tym sezonie letnim z podrzeszowskiego lotniska. Nowością będą wakacyjne połączenia LOT do Wenecji i Wizz Air do Burgas.

Rzeszów

Ogródek Jordanowski w centrum Rzeszowa czeka rewitalizacja

RZESZÓW. Będą nowe atrakcje dla dzieci, rośliny, miejsca wypoczynku oraz biblioteczka plenerowa.

Rzeszów

Wiosną ruszy rozbudowa ulicy Warszawskiej

RZESZÓW. Blisko kilometrowy odcinek ul. Warszawskiej zostanie rozbudowany do czterech pasów ruchu. Inwestycja ma rozpocząć się wiosną.

Rzeszów

„Przyjdź i odpocznij”. Rusza czwarty tydzień świetlicy dla uchodźców z Ukrainy w WSIiZ

RZESZÓW. We wtorek, 29 marca 2022 r. rozpocznie się czwarty tydzień działalności bezpłatnej świetlicy dla uchodźców z Ukrainy w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Skrzyżowanie al. Witosa z ul. Solarza zostanie przebudowane

RZESZÓW. Wkrótce ruszy przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy skrzyżowania al. Witosa z ul. Solarza. Przebudowane zostaną również wloty ul. Lewakowskiego i ul. Rataja w ul. Solarza.

Rzeszów

Zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy – od poniedziałku zmiany. Nowe godziny pracy infolinii

RZESZÓW. Od poniedziałku, 28 marca 2022 r. filie Rzeszowskiego Domu Kultury, w których można było oddać dary dla uchodźców, przestają pełnić taką funkcję. Dary będzie mozna przynosić do Centrum Pomocy Ukrainie.

Rzeszów

Sean Penn w Rzeszowie. Podpisano porozumienie o współpracy

RZESZÓW. Prezes fundacji CORE Response, Sean Penn spotkał się dziś z Prezydentem Rzeszowa, Konradem Fijołkiem. Podczas spotkania podpisano porozumienie o współpracy Fundacji i Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie ok. 850 mieszkań w ramach SIM

RZESZÓW. W rejonie ul. Wołyńskiej w Rzeszowie, w ramach rządowego programu rozwoju mieszkalnictwa powstanie ok. 850 mieszkań. Obok powstaną tereny zielone i parki.

Reklama