Rzeszów - Piątek, 23.05.2025
Reklama

Harmonogram kursów komunikacji miejskiej w okresie świątecznym

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Znamy harmonogram kursowania autobusów komunikacji miejskiej w okresie od 23 grudnia br. do 6 stycznia 2020 roku.

Harmonogram przedstawia się następująco:

23 grudnia – wg rozkładu powszedniego pozaszkolnego, z wyjątkiem kursów z oznakowaniem literką „s” – kursuje w dni nauki szkolnej;
24 grudnia – wg rozkładu powszedniego pozaszkolnego, z wyjątkiem kursów z oznakowaniem literką „s” – kursuje w dni nauki szkolnej, ponadto kursy będą sukcesywnie wygaszane w godz. 16-18;
25 grudnia – wg rozkładu świątecznego, ponadto wykonane zostaną kursy linii nr 53 z Dworca Lokalnego o godzinach 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 22:00, 23:10 oraz z Portu Lotniczego o godzinach 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 23:00, 00:20;
26 grudnia – wg rozkładu świątecznego, na linii 53 będą uruchomione dodatkowe kursy, oznakowane literką „c” – kursuje w dni świąteczne z wyjątkiem niedziel.
27 grudnia – wg rozkładu powszedniego pozaszkolnego, z wyjątkiem kursów z oznakowaniem literką „s” – kursuje w dni nauki szkolnej;
28 grudnia – wg rozkładu sobotniego;
Reklama
29 grudnia – wg rozkładu świątecznego;
30 grudnia – wg rozkładu powszedniego pozaszkolnego, z wyjątkiem kursów z oznakowaniem literką „s” – kursuje w dni nauki szkolnej;
31 grudnia – wg rozkładu powszedniego pozaszkolnego, z wyjątkiem kursów z oznakowaniem literką „s” – kursuje w dni nauki szkolnej;
1 stycznia – wg rozkładu świątecznego, ponadto wykonane zostaną kursy linii nr 53 z Dworca Lokalnego o godzinach 7:00, 8:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 20:00, 21:00, 22:00, 23:10 oraz z Portu Lotniczego o godzinach 8:00, 9:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 21:00, 22:00, 23:00, 0:20;
2 stycznia – wg rozkładu powszedniego szkolnego;
3 stycznia – wg rozkładu powszedniego szkolnego;
4 stycznia – wg rozkładu sobotniego;
5 stycznia – wg rozkładu świątecznego;
6 stycznia – wg rozkładu świątecznego, na linii 53 będą uruchomione dodatkowe kursy, oznakowane literką „c” – kursuje w dni świąteczne z wyjątkiem niedziel.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zadaszone wiaty rowerowe przy dwóch rzeszowskich szkołach

RZESZÓW. Dwa zadaszone parkingi rowerowe powstaną wkrótce w Rzeszowie. Miasto szuka już wykonawcy konstrukcji.

Rzeszów

Złodziej katalizatorów zatrzymany

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 28-latka podejrzanego o kradzieże katalizatorów samochodowych. Od lipca mężczyzna wyciął i ukradł katalizatory w przynajmniej ośmiu autach.

Rzeszów

Czyste powietrze w rzeszowskich przedszkolach

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku rzeszowskie przedszkola zostaną wyposażone w oczyszczacze powietrza. Właśnie ogłoszono przetarg na zakup 165 takich urządzeń.

Rzeszów

Zbadają poziom hałasu w Rzeszowie. Powstanie nowa mapa akustyczna miasta

RZESZÓW. Do końca maja przyszłego roku ma powstać nowa mapa akustyczna Rzeszowa. Poprzedzą ją badania miejskiego poziomu hałasu.

Rzeszów

Szkoła na Staromieściu będzie rozbudowana. Powstanie m.in. hala sportowa

RZESZÓW. W przyszłym roku rozpocznie się rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 13 przy ul. Skrajnej. Powstanie nowa część budynku oraz hala sportowa. Prace potrwają dwa lata.

Rzeszów

Pumptrack na osiedlu Baranówka prawie gotowy

RZESZÓW. Do końca listopada będzie gotowy pumptrack, który budowany jest na Baranówce. To specjalny tor do jazdy na rowerze, hulajnodze lub deskorolce.

Rzeszów

Areszt za uprawę konopi

RZESZÓW. Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o uprawę konopi. W jego mieszkaniu znaleziono 4,5 kg suszu pochodzącego z przydomowej uprawy. Decyzją sądu mężczyzna na trzy miesiące trafił do aresztu.

Rzeszów

Kolejny psi plac zabaw prawie gotowy

RZESZÓW. Rozpoczął się odbiór placu zabaw dla psów na osiedlu Baranówka IV. To już druga taka inwestycja w tym roku na terenie miasta.

Reklama