Rzeszów - Niedziela, 25.05.2025
Reklama

Kwesta na rzeszowskich cmentarzach

Dodano:

fot. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Rzeszowie
fot. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Rzeszowie
RZESZÓW. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Rzeszowie i Caritas Diecezji Rzeszowskiej przeprowadzą kwestę na rzeszowskich i okolicznych nekropoliach.

Kwesta na podkarpackich cmentarzach rusza po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa. W tym roku przebiegnie ona dwutorowo. W formie elektronicznej przez cały czas wpłat można dokonywać poprzez stronę: http://www.pomagam.pl/kwesta2021.

Równolegle na rzeszowskich i okolicznych nekropoliach odbędzie się tradycyjna zbiórka. W dniu Wszystkich Świętych pojawią się na nich młodzi wolontariusze, uczniowie podkarpackich szkół, którzy będą zbierali datki do puszek.

Kwesta, jak co roku, prowadzona jest na potrzeby osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Poza stroną internetową, wpłat można dokonywać bezpośrednio na rachunek bankowy: 90 1020 4391 0000 6402 0198 7510, bank PKO BP SA Oddział 1 w Rzeszowie (tytuł przelewu: KWESTA 2021).

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Od piątku duże utrudnienia na ul. Wierzbowej

RZESZÓW. Od piątku 11 czerwca na ul. Wierzbowej prowadzona będzie przebudowa kanalizacji deszczowej oraz sieci gazowej. W związku z pracami przez kilka dni będą utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Wniosek o pozwolenie na budowę PCLA złożony

RZESZÓW. Został złożony wniosek o pozwolenie na budowę Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki przy ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie. Inwestycja będzie dofinansowana z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Rzeszów

Samorządowcy z całej Polski przyjadą dziś do Rzeszowa

RZESZÓW. Na zaproszenie Konrada Fijołka, kandydata na prezydenta Rzeszowa, do stolicy Podkarpacia przyjedzie dziś kilkudziesięciu samorządowców z całej Polski, aby wesprzeć go na ostatniej prostej w kampanii prezydenckiej.  

Rzeszów

Debaty wyborcze. Dziś w Radiu Rzeszów, jutro w G2A Arena

RZESZÓW. Przed nami dwa kolejne, bezpośrednie starcia kandydatów na prezydenta miasta Rzeszowa.

Rzeszów

"Punkt widzenia" - nowy mural w Rzeszowie już gotowy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Mural inspirowany twórczością Edwarda Janusza ozdobił Wiadukt Śląski. Dzieło powstało w ramach tegorocznej edycji Europejskiego Stadionu Kultury.

Rzeszów

Straż Miejska znakuje rowerowy. Najbliższa akcja już 9 czerwca

RZESZÓW. Straż Miejska w Rzeszowie rozpoczęła akcję znakowania rowerów. Najbliższa odbędzie się w środę, 9 czerwca.

Rzeszów

Są środki na przebudowę ulicy Morgowej i projekt ul. Kwiatkowskiego

RZESZÓW. Prezydent Marek Bajdak chce zrealizować dwie inwestycje drogowe, dzięki dodatkowym pieniądzom, jakie znalazły się w miejskim budżecie po dotacji z Ministerstwa Infrastruktury.

Rzeszów

W sobotę "III Triathlon Rzeszów". ZTM wprowadza objazdy autobusów

RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 12 czerwca w Rzeszowie odbędzie się impreza sportowa pn. „III Triathlon Rzeszów”. W związku z tym Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza zmiany w trasach kilku linii autobusowych.

Reklama