Rzeszów - Piątek, 31.07.2026
Reklama

Lidl i Biedronka wydłużają godziny otwarcia sklepów

Dodano: 03.04.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od 2 kwietnia sieć sklepów Lidl wprowadziła wydłużone godziny otwarcia. Markety będą czynne już od godz. 6:00. Podobne ułatwienia dla klientów zastosowała Biedronka.

Od 2 kwietnia sklepy sieci Lidl w Rzeszowie będą otwarte od godz. 6:00 do godz. 22:00. W innych polskich miastach niektóre sklepy marki będą czynne do północy, a nawet całodobowo.

W sklepach wprowadzono liczne środki bezpieczeństwa, w tym, m.in. ekrany ochronne zabezpieczające klientów i kasjerów, nowe zasady wypakowywania towaru na taśmę, stosowną odległość pomiędzy klientami w kolejkach  oraz komunikaty o zasadach bezpieczeństwa.

Biedronka również wprowadziła nowe godziny otwarcia. Sklepy tej sieci czynne są w godz. 6:00 – 24:00, z wyjątkiem punktu przy ul. Kwiatkowskiego, który czynny jest do godz. 22:00.

Zgodnie z nowymi ograniczeniami jakie wprowadził rząd RP, w sklepach oraz w lokalach usługowych może przebywać maksymalnie tyle osób, ile wynosi iloczyn liczby wszystkich kas i liczby 3, czyli na 3 kasy 9 osób, 4 kasy 12 osób, itd. 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zarzuca TVP Rzeszów „wybiórcze relacjonowanie ważnych wydarzeń”

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa ponownie napomina TVP Rzeszów. 

Rzeszów

Jest szansa na budowę sygnalizacji na skrzyżowaniu ulicy Wieniawskiego, Kiepury i Siemaszkowej

RZESZÓW. 20 września pojawiła się informacja o firmie z Nowego Sącza, która za kwotę  681 tys. zł zajmie się tym zadaniem.

Rzeszów

Dzisiaj ostatni dzień głosowania na projekty RBO 2020

RZESZÓW. Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem, kiedy mieszkańcy Rzeszowa mogą głosować na projekty.

Rzeszów

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny także w Rzeszowie

RZESZÓW. Manifestacja w Rzeszowie rozpoczęła się o godz. 12.00.

Rzeszów

Pod Rzeszowem powstaje pierwszy w Polsce Bank Pszczeli

RZESZÓW. Do końca sezonu 2019 w Banku miało znaleźć się pierwszych 50 rodzin pszczelich.

Rzeszów

Zatrzymano 6 osób podejrzanych o posiadanie treści pedofilskich i zoofilskich

RZESZÓW, PODKARPACIE. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już w Prokuraturze Okręgowej w Krośnie zarzuty dotyczące przestępstw pedofilskich.

Rzeszów

Rada Osiedla Staromieście oburzona brakiem rozbudowy ZSP Nr 3

RZESZÓW. Cała inwestycja ma kosztować ok. 8 mln zł.

Rzeszów

91-tysięczne Rushmoor czternastym miastem partnerskim Rzeszowa

RZESZÓW. Kontakty z Rushmoor, liczącym ok. 91 tys. osób, zostały nawiązane w grudniu 2018 r.

Reklama