Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

Na ul. Cieplińskiego samochód potrącił pijanego pieszego. Mężczyzna trafił do szpitala

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
25-letni mężczyzna został potrącony przez samochód na ul. Cieplińskiego. Jak się okazało, był pijany. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 23 maja wczoraj około godz. 23:00. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący seatem, 28-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc ul. Cieplińskiego w kierunku ul. Lisa Kuli, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 25-letniego mężczyznę, który wbiegł na przejście bezpośrednio przed jadący samochód. Okazało się, że 25-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego był pijany. Badanie wykazało u niego niemal 2 promile alkoholu w organizmie.

W wyniku zdarzenia, ranny pieszy został przewieziony do szpitala. Kierowca seata był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności całego zdarzenia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W niedzielę dezynfekcja i płukanie sieci wodociągowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Nadmiar chloru z wody, który będzie utrzymywał się do dnia następnego, można usunąć przez jej odstanie lub przegotowanie.

Rzeszów

O polityce i biznesie w Jasionce

RZESZÓW. Ideą przyświecającą forum jest zbliżenie państw Bałkanów Zachodnich do Unii Europejskiej.

Rzeszów

Kanadyjczyk zamyka skład Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Nowy przyjmujący związał się z klubem rocznym kontraktem. 

Rzeszów

Mobilne laboratorium fizyczne przejedzie ulicami Rzeszowa

RZESZÓW. W mobilnym laboratorium będą się odbywały warsztatu dla dzieci i młodzieży.

Rzeszów

Bilety MPK będą droższe. Nowe ceny mogą wejść w życie już w sierpniu

RZESZÓW. Cena normalnego biletu jednoprzejazdowego ma wzrosnąć z 3 do 3,60 zł.

Rzeszów

Ukryli narkotyki w zbiorniku paliwa. Zatrzymano czterech mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. W zbiornikach paliwa znaleziono substancje o nazwie 3 MMC.

Rzeszów

Stephane Antiga rozpoczyna z "wysokiego C". Pożegnał dziewięć zawodniczek

RZESZÓW. Klub pożegnał się z Helene Rousseaux, Mają Tokarską, Barbarą Zakościelną, Petyą Barakovą, Agatą Sawicką, Dorotą Medyńską, Agnieszką Rabką, Kingą Hatalą, Evą Yanevą

Rzeszów

Ruszył kolejny przetarg na projekt rozbudowy ronda Pobitno

RZESZÓW. Zgodnie z wytycznymi, dokumentacja powinna być gotowa 31 maja 2020 roku.

Reklama