Rzeszów - Środa, 05.11.2025
Reklama

Nowy LIDL przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Znamy datę otwarcia

Dodano: 06.12.2024 r. / Redakcja

RZESZÓW. Prace na budowie nowego sklepu spod szyldu LIDL są już na finiszu. Jak już wcześniej zapowiadaliśmy, klienci będą mogli zrobić w nim zakupy jeszcze przed świętami.

Nowy sklep popularnej marki powstaje w południowej części miasta, przy ul. Sikorskiego, pomiędzy ulicami Baśniową i Bajeczną. Powierzchnia obiektu to ponad 2000 mkw. Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking, który pomieści 100 samochodów. W sklepie zatrudnionych będzie ponad 30 pracowników.

Inwestor sfinansował również w całości budowę nowego skrzyżowania z sygnalizacją świetlną w rejonie marketu i dodatkowymi pasami ruchu, które mają ułatwić płynność ruchu w tym miejscu.

Budowa Lidla przy ul. Sikorskiego rozpoczęła się w maju br. Otwarcie zaplanowane jest na czwartek, 12 grudnia 2024 r.

Będzie to siódmy sklep sieci w stolicy Podkarpacia. W całej Polsce jest ich obecnie ponad 900.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dzisiaj ostatnia kolejka PlusLigi. Asseco Resovia Rzeszów zagra z Cerrad Czarni Radom

RZESZÓW. Tegoroczna faza play-off nie dla rzeszowskiej drużyny. 

Rzeszów

23 marca kolejna akcja sprzątania terenów wzdłuż Wisłoka

RZESZÓW. Akcja startuje 23 marca o godzinie 11.00.

Rzeszów

Mateusz Kosturek z brązem na Mistrzostwach Świata w karate

RZESZÓW. Mistrzostwach Świata Kyokushin Karate Tezuka Group odbyły się 17 marca w mieście Fukuoka w Japonii.

Rzeszów

21 marca rusza w Rzeszowie aplikacja Bolt. Czym estońska firma kusi nowych kierowców?

RZESZÓW. Aplikacja Bolt obecna jest w Polsce od 2016 roku, wcześniej funkcjonowała jako Taxify. 

Rzeszów

Zmiany w komunikacji miejskiej. Trwa przebudowa zatoki autobusowej Kotuli/Ustrzycka

RZESZÓW. 18 marca o godz. 9.00 rozpoczęła się przebudowa zatoki przystankowej Kotuli / Ustrzycka 02.

Rzeszów

Przetarg na projekt przedłużenia ul. Warszawskiej do unieważnienia?

RZESZÓW. Według danych z dokumentacji przetargowej projekt przebudowy ma być gotowy najpóźniej do 22 listopada 2019 roku.

Rzeszów

Radni w sprawie poszerzenia drogi i budowy chodnika przy ul. Zawiszy Czarnego

RZESZÓW. Mowa o odcinku od ul. Świętokrzyskiej do ul. Beskidzkiej liczącym ok. 350 m.

Rzeszów

41-latek przyłapany na „sharingu” płatnych platform cyfrowych

RZESZÓW. Zabezpieczono 10 dekoderów, 4 laptopy, jednostkę centralną wraz ze stacją czytników kart, karty chipowe oraz sporą ilość gotówki.

Reklama