Rzeszów - Czwartek, 01.01.2026
Reklama

Od 1 października zmiany w rozkładach jazdy pięciu linii MPK

Dodano: 29.09.2025 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Zgodnie z informacją przekazaną przez Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od 1 października 2025 roku zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr.: 18, 19, 24, 41, 26.

Na linii nr 18 będzie obowiązywał dodatkowy 3-minutowy postój na przystanku „Wyzwolenia WORD” od godz. 22.59 do godz. 23.02. Zmiana ta ma na celu umożliwienie pasażerom przesiadki z autobusu linii nr 54, w kierunku osiedla Baranówka.

Na liniach 19 oraz 24 będzie funkcjonował nowy przystanek „Miłocińska/Laurowa 02” w kierunku centrum miasta.

W dni robocze autobus linii nr 41 będzie miał o 5 minut opóźniony kurs w kierunku osiedla Załęże - z godz. 15.30 na godz. 15.35.

Na linii nr 26 przekierowano w dni robocze część kursów, które kończyły / rozpoczynały trasę na ul. Krakowskiej (granica) do ul. Biznesowej.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz Polska-Portugalia. Będą bezpłatne wejściówki

RZESZÓW. 9 września 2019 r. odbędzie się mecz towarzyski reprezentacji mężczyzn U-20 Polska – Portugalia.

Rzeszów

Koniec utrudnień na wiadukcie Śląskim

RZESZÓW. „Wczoraj zakończyły się pracę” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Za kilka dni rusza głosowanie na projekty Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

RZESZÓW. 30 sierpnia 2019 r. rozpocznie się głosowanie na projekty do realizacji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. 

Rzeszów

Czy w Rzeszowie powstanie centrum tenisowe? W Ratuszu trwają rozmowy

RZESZÓW. W Ratuszu trwają rozmowy odnośnie stworzenia centrum tenisowego.

Rzeszów

Koduj z Gigantami! Piąta edycja darmowych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży

Młodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił poznając programy takie jak Scratch, Kodu czy AppInventor...

Rzeszów

Wprowadzenie opłat na parkingu lotniska w Jasionce od 21 sierpnia br.

RZESZÓW. Łączna ilość miejsc parkingowych wyniesie 857.

Reklama