Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Okradli salon Kolportera i grozili pracownikowi. Poszukuje ich policja

Dodano: 19.03.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP poszukują dwóch mężczyzn, podejrzanych o rozbój z użyciem noża i kradzież pieniędzy. Policja zwróciła się apelem o pomoc do osób, które rozpoznają tych mężczyzn.

Funkcjonariusze wydziału dochodzeniowo-śledczego rzeszowskiej komendy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą śledztwo w sprawie rozboju

Do zdarzenia doszło 27 lutego br. około godz. 11:10 w salonie prasowym "Kolporter", na ulicy Strażackiej 27F. Do lokalu weszło dwóch mężczyzn, którzy grozili nożem pracownikowi salonu, ukradli z kasy 400 zł, a następnie samochodem marki Audi odjechali w kierunku Tyczyna.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu z wizerunkiem mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym przestępstwem oraz pojazd, którym się poruszali.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyżurnym KMP w Rzeszowie pod numerem tel. 47 821 33 11, 12 lub referentem postępowania tel. 47 821 3262 lub mailowo na adres: kmp.rzeszow@rz.policja.gov.pl, bądź na numer 112.



Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragiczny wypadek na ul. Lubelskiej. Życie stracił 73-latek

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21, w Rzeszowie na ul. Lubelskiej.

Rzeszów

Autobus bez kierowcy już w przyszłym roku? Ratusz bada temat

RZESZÓW. ”Wnioski są pozytywne, to jest w naszym zasięgu” – wyjaśniał Marek Ustrobiński.

Rzeszów

Sprzedawali nielegalnie tabletki aborcyjne. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności

RZESZÓW. Ta sprawa miała swój początek w 2018 r., gdy do szpitala trafiła pacjentka z silnym krwawieniem.

Rzeszów

Wiemy jaka firma zajmie się odmuleniem rzeszowskiego zalewu

RZESZÓW. W najbliższych dniach nastąpi podpisanie umowy między Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej w Rzeszowie i konsorcjum.

Rzeszów

Będzie kolejne „odkomarzanie”. Drugi zabieg zostanie przeprowadzony 16 i 17 lipca

RZESZÓW. Dezynsekcja odbędzie się na terenach parków, zieleńców, placów zabaw oraz obszaru nad Zalewem.

Rzeszów

Szeregi podkarpackiej policji zasilił nowy wierzchowiec

RZESZÓW. Owidiusz, to koń rasy wielkopolskiej pochodzenia trakeńskiego.

Rzeszów

Koniec z prohibicją na Śródmieściu. Ratusz nie odwoła się od decyzji WSA

RZESZÓW. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Rzeszowie unieważnił uchwałę rzeszowskich radnych mówiącą o zakazie sprzedaży alkoholu od godziny 22.00 do 06.00 na terenie Śródmieścia.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejne osiedle. Będą też dwie nowe ulice

RZESZÓW. Na terenie miasta znajdzie się ul. Tadeusza Hejdy, ul. Czudecka oraz osiedle Zawiszy Czarnego.

Reklama