Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Otwarcie nowego sklepu Kaufland w Rzeszowie coraz bliżej

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Trwają ostatnie prace na budowie marketu Kaufland przy al. Rejtana. Będzie to już drugi sklep tej marki w Rzeszowie, pierwszy otwarto w 2015 roku przy ul. Okulickiego.

- Budowa sklepu Kaufland w Rzeszowie jest obecnie na końcowym etapie, a otwarcie obiektu nastąpi na przełomie listopada i grudnia 2022 roku – informuje Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

Nowy market Kaufland powstaje w budynku przy al. Rejtana, w którym kiedyś mieściła się Castorama. Jego powierzchnia wynosi ponad 6000 m2. Na zewnątrz dostępny będzie parking z ponad 200 miejscami postojowymi. Klienci będą mogli skorzystać z szerokiego asortymentu sieci obejmującego kilkanaście tysięcy produktów, a także z licznych usług i udogodnień, w tym m.in. kas samoobsługowych, nowoczesnych ekranów digital signage czy automatu na butelki.
Reklama
- Na terenie sklepu znajdą się również: lada obsługowa z produktami świeżymi, wędzarnia, Strefa Świadomego Odżywiania obejmująca produkty dla osób z konkretnymi potrzebami żywieniowymi – wylicza Maja Szewczyk.

Z okazji otwarcia marketu, klienci mogą liczyć na szereg atrakcji. Jedną z nich będzie konkurs  Koło Fortuny, w którym do wygrania będą m.in. produkty marek własnych. Nie zabraknie również licznych promocji oraz bezpłatnych gadżetów.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie stworzono nowoczesną wersje piłkarzyków

RZESZÓW. W Rzeszowie stworzono pierwsze na świecie piłkarzyki wykorzystujące roboty do gry w piłkę nożną.

Rzeszów

Na drodze prowadzącej na Lisią Górę powstało blisko 100-metrowe graffiti [FOTO]

RZESZÓW. 100 metrowa ściana, 50 artystów i tylko jeden dzień na realizacje.

Rzeszów

W Rzeszowie powstała szkoła robotyki. Ich konstrukcje opierają się na klockach Lego

RZESZÓW. „Marzę o wężu, który jeździ i strzela” – zdradza mały inżynier i przyznaje, że programowania także próbuje.

Rzeszów

Rzeszów wyróżniony podczas ogólnopolskiego konkursu. Chodzi o rozbudowę Al. Gen. W. Sikorskiego

RZESZÓW, POLSKA. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło ponad 500 inwestycji z całej Polski.

Rzeszów

Za kilka dni rozpocznie się akcja „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”

RZESZÓW. Akcja ma na celu przypomnienie pasażerom, że mobilne bilety i bezgotówkowe rozwiązania płatnicze to nie tylko wygoda, ale i sposób na ochronę środowiska naturalnego.

Rzeszów

Jak rozbłyśnie Rzeszów na święta? W tym roku zobaczymy, m.in. św. Mikołaja na motorze i autobus z rogami

RZESZÓW. Zobaczymy masę nowych dekoracji, które zostaną zamontowane do końca listopada.

Rzeszów

Za nami pierwszy dzień InternetBeta Conference

RZESZÓW. W Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ rozpoczął się InternetBeta Conference.

Reklama