Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Piknik charytatywny dla schroniska „Kundelek”. Akcja odbędzie się na rzeszowskich Bulwarach

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Będą promować adopcję czworonogów, zbierać zabawki i karmę, która trafi wprost do schroniska „Kundelek”.

W Rzeszowskim schronisku przebywa wiele psów i kotów które czekają na adopcje, niestety mnóstwo osób woli kupić zwierzaka ze względu na dużą ilość mitów krążących o czworonogach z takich obiektów.

25 sierpnia 2019 r. o godz. 12 na rzeszowskich Bulwarach rozpocznie się piknik charytatywny, którego celem jest promowanie adopcji zwierząt oraz zbiórka karmy i akcesoriów które zostaną przekazane dla Rzeszowskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt "Kundelek".

W trakcie pikniku pracownicy „Kundelka” postarają się wiele z tych mitów obalić i udowodnić, że adopcja to nie tylko szansa aby pies czy kot znalazł upragniony dom, ale także aby powiększyć swoją rodzinę o wspaniałego i wdzięcznego towarzysza.

Będą także zbierane niezbędne akcesoria takie jak smycze, gryzaki, zabawki, legowiska oraz karmy, najlepiej specjalistyczne, aby pomóc obiektowi utrzymać czworonogi w formie i zdrowiu przez cały rok a szczególnie okresie jesienno-zimowym.
Reklama
W trakcie pikniku zaplanowano wiele atrakcji takich jak: przedstawienie dla dzieci "Awanturka z leśnego podwórka" w wykonaniu Teatru Bajlandia, gry i zabawy dla najmłodszych w wykonaniu Chorych Animatorów i Klauna Ferdynada Wspaniałego, pokaz karate w wykonaniu podopiecznych Akademii Karate Tradycyjnego Marty Niewczas, pokaz tańca ludowego w wykonaniu zespołu "Niwiszczanie", pokaz ogniowy (plucie ogniem, żonglerka pochodniami) w wykonaniu Serpentis Art. Nie zabraknie także możliwości zjedzenia pysznego grillowego jedzenia z food trucka.

Przed rozpoczęciem pikniku odbędzie się także wspólny spacer z psiakami, który będzie miał miejsce w okolicach schroniska od godziny 10.00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

5 wypadków, 7 osób rannych – rzeszowscy policjanci podsumowali weekend na drogach

RZESZÓW. Podczas minionego weekendu w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim doszło do pięciu wypadków, w których ucierpiało 7 osób.

Rzeszów

15-piętrowy biurowiec przy ul. Geodetów przechodzi metamorfozę [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa modernizacja 15-piętrowego wieżowca przy ul. Geodetów 1, niegdyś najwyższego budynku w Rzeszowie. Prace wykonuje firma Erbud International.

Rzeszów

Ciąg dalszy kampanii promującej komunikację miejską. Tym razem z podobizną Matyldy Kowal

RZESZÓW. Matylda Kowal jest drugą po Krystianie Herbie ambasadorką kampanii promującej rzeszowską komunikację miejską. Reklamy z podobizną biegaczki pojawiły się na jednym z przystanków oraz na autobusie MPK.

Rzeszów

Zbiórka odpadów niebezpiecznych, odzieży oraz tekstyliów w Rzeszowie [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. 7 kwietnia 2025 r. rusza obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych oraz tekstyliów i odzieży na terenie Rzeszowa. Samochody MPGK zaparkują w kilkunastu lokalizacjach na terenie całego miasta. Akcja potrwa do 14 kwietnia...

Rzeszów

18. PKO Półmaraton Rzeszowski. Trasa, utrudnienia, objazdy MPK

RZESZÓW. Półmaraton Rzeszowski osiągnął pełnoletność. W najbliższą niedzielę już po raz 18. biegacze opanują ulice Rzeszowa. W imprezie wystartuje prawie 2000 osób ze stolicy Podkarpacia, z innych polskich miast, jak również z...

Rzeszów

Rzeszowska Majówka 2025 – 4 dni pełne wydarzeń plenerowych, muzyki i spotkań

RZESZÓW. Sporo atrakcji przygotowano dla mieszkańców i przyjezdnych na długi weekend majowy. W dniach 1 - 4 maja miasto zamieni się w tętniącą życiem przestrzeń pełną tradycji, kultury i dobrej zabawy.

Rzeszów

Ruszyły prace przy tworzeniu nowego ogrodu kieszonkowego w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Jeszcze tego lata, betonowa przestrzeń w rejonie budynku Estrady Rzeszowskiej zmieni się w zielony ogród, który ma stać się miejscem spotkań, odpoczynku i wydarzeń kulturalnych.

Rzeszów

Budowa Wisłokostrady. Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu w rejonie mostu Załęskiego

RZESZÓW. Od 7 kwietnia 2025 r. na skrzyżowaniu ulic Siemieńskiego i gen. S. Maczka nastąpi zmiana organizacji ruchu. Utrudnienia będą obowiązywać do końca maja br.

Reklama