Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Policja z Rzeszowa poszukuje mężczyzny, który ukradł portfel

Dodano: 14.02.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci poszukują sprawcy przywłaszczenia portfela w lokalu gastronomicznym w Rzeszowie. Mężczyzna, którego wizerunek publikujemy, przywłaszczył portfel z dokumentami i niewielką kwotą pieniędzy, zgubiony przez pokrzywdzonego.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Rzeszów-Śródmieście, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia portfela wraz z dowodem osobistym, prawem jazdy, legitymacją studencką, kartą miejską MPK oraz pieniędzmi w kwocie 10 złotych.

Do zdarzenia doszło w dniu 30 listopada 2018 roku o godz. 11.45 w Rzeszowie w lokalu gastronomicznym przy ul. Grunwaldzkiej. Portfel zgubił klient lokalu. Policjanci ustalili, że sprawca podniósł go z podłogi, schował do plecaka i po chwili wyszedł. 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę funkcjonariuszem Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 120, osobiście  - od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub telefonicznie z pod nr 17 858 36 66 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie pod numerem telefonu 17 858 33 10 lub 112.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

13 października obchodzimy XIX Dzień Papieski. Plan obchodów w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 13 października, będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski. 

Rzeszów

Przy ul. Jagiellońskiej zraniono dwie osoby nożem. Jedna z nich jest w ciężkim stanie

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem o godz. 20.40 na ul. Jagiellońskiej.

Rzeszów

Kongres 590. List intencyjny ws. drugiej linii technologicznej w rzeszowskiej spalarni śmieci

RZESZÓW. Planowany projekt zwiększy wydajność rzeszowskiej spalarni ze 100 tys. do 180 tys. ton rocznie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie najnowocześniejsza w Europie baza obsługi technicznej samolotów

RZESZÓW. Od 2022 roku w bazie będą serwisowane samoloty wąsko i szerokokadłubowe z całego świata.

Rzeszów

Muzeum Dobranocek z szansą na ogólnopolską nagrodę

RZESZÓW. Na Muzeum Dobranocek możemy głosować do 10 października.

Rzeszów

„Nóż komandosa” dla policjanta z Rzeszowa

RZESZÓW. W zawodach, które odbyły się 5 października br. wzięło udział kilkuset mundurowych z różnych formacji z całego kraju oraz z zagranicy.

Rzeszów

Jesienna obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. Miasto opublikowało harmonogram jesiennej obwoźnej zbiórki odpadów niebezpiecznych z gospodarstw domowych organizowanej wspólnie z MPGK-Rzeszów Sp. Z o.o.  

Reklama