Rzeszów - Czwartek, 17.07.2025
Reklama

Roboty drogowe na al. Armii Krajowej. Zmiany trasy autobusów linii 6 i 14

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Jak przekazał Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, w związku z przebudową skrzyżowania al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego, zmianie ulegną trasy przejazdu autobusów linii nr 6 i 14.

Od czwartku (3 lipca), autobus linii nr 6 będzie kursował od ul. Powstańców Warszawy trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej, Paderewskiego i dalej trasą bez zmian.

Z kolei linia nr 14 linii pojedzie do Niepodległości/Rejtana trasą bez zmian, następnie przez Niepodległości, Armii Krajowej, Paderewskiego i dalej trasą bez zmian.

Utrudnienia na al. Armii Krajowej w Rzeszowie. Wyłączona sygnalizacja

Reklama

Od środy (2 lipca) od godz. 12:00 w rejonie skrzyżowania ul. Krzyżanowskiego z al. Armii Krajowej wprowadzono III etap tymczasowej organizacji ruchu, związany z budową połączenia ul. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego.

Utrudnienia obejmą zachodnią stronę al. Armii Krajowej. Zamknięty zostanie pas włączenia z ul. Krzyżanowskiego w kierunku południowym oraz lewoskręty. Funkcjonować będą wyłącznie prawoskręty.

Jak informuje MZD w Rzeszowie, utrudnienia wynikają z prac przy przebudowie sygnalizacji świetlnej oraz budowie jezdni i ciągu pieszo-rowerowego. Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu zostanie wyłączona do końca sierpnia 2025 r., a ruch będzie odbywał się na zasadach ogólnych obowiązujących przepisów drogowych oraz wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono Świąteczny Punkt Pomocy Ukrainie

RZESZÓW. Trwa zbiórka darów dla Ukrainy organizowana przez Fundację Medyk dla Zdrowia. Potrzebne są m.in. odzież termiczna, koce i śpiwory oraz żywność długoterminowa.

Rzeszów

Lodowisko w Millenium Hall otwarte

​RZESZÓW. Na skwerze Millenium Hall wystartował sezon łyżwiarski. Lodowisko na świeżym powietrzu o powierzchni ponad 600 mkw jest już otwarte.

Rzeszów

"Mobilny urzędnik" pomoże załatwić więcej spraw bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poszerzył katalog spraw, które mieszkańcy mogą załatwić bez wychodzenia z domu, korzystając z usługi „Mobilny Urzędnik”.

Rzeszów

Ruszyła dystrybucja węgla dla mieszkańców Rzeszowa i Trzebowniska

RZESZÓW. Sprzedaż prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie.

Rzeszów

Potrącenie pieszej w Rudnej Małej

RZESZÓW. Dziś rano w Rudnej Małej samochód potrącił 70-letnią kobietę, która szła poboczem. Piesza trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Lufthansa wraca do Jasionki. W przyszłym roku polecimy do Monachium

RZESZÓW/JASIONKA. Od kwietnia 2023 roku samoloty Lufthansy ponownie zaczną latać na trasie z i do Rzeszowa.

Rzeszów

Wigilia Miejska na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Oprócz symbolicznego dzielenia się opłatkiem oraz wigilijnego poczęstunku, na mieszkańców Rzeszowa czeka również wiele atrakcji w Miasteczku Świątecznym.
 

Rzeszów

Przechodziła w niedozwolonym miejscu, potrącił ją samochód

​SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. Do zdarzenia doszło dziś rano w Sokołowie Małopolskim. Potrącona 56-latka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Reklama