Rzeszów - Piątek, 09.05.2025
Reklama

Ruszyła loteria "Mieszkam w Rzeszowie". Wśród nagród m.in. Thermomix, aparat Nikon, Playstation

Dodano:

RZESZÓW. Loteria „Mieszkam w Rzeszowie” skierowana jest do wszystkich osób,  które ukończyły 18 lat oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Pula nagród w tegorocznej edycji wynosi ponad 28 tys. zł.
 
W loterii mogą uczestniczyć osoby, które w okresie od dnia 21.10.2019 r. do dnia 18.10.2020 r. zameldowały się w Rzeszowie, tj. zmieniły zameldowanie z innej gminy i w dniu losowania nagród tj. 27.10.2020 r. nadal będą zameldowane w gminie Miasto Rzeszów.
 
Aby wziąć udział w loterii, należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy w formie elektronicznej, dostępny na stronie  www.loteriarzeszow.pl (w okresie od 04.05.2020 r. do dnia 18.10.2020 r.)
 
Reklama
UWAGA! Jeden uczestnik może dokonać tylko jednego zgłoszenia do udziału w loterii.
 
NAGRODY
  • wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Thermomix TM 6
  • Telewizor LG OLED55C9
  • aparat Nikon D5600 18-140mm VR
  • odkurzacz bezprzewodowy Dyson Cyclone V11 Absolute
  • zestaw Playstation 4 Pro + google Vr
  • ekspres ciśnieniowy DELONGHI ECAM 44.660.B
  • żelazko Tefal Ixeo Power QT2020
  • oczyszczacz powietrza PHILIPS AC2889/10
  • głośnik Marshall Stanmore (czarny)
  • kamera samochodowa VIOFO A129 GPS DUO Dual 

Wartość całej puli nagród w loterii wynosi 28.298,00 zł brutto.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

4 wypadki, 7 osób rannych. Rzeszowscy policjanci podsumowali weekend na drogach

RZESZÓW. Cztery wypadki i siedem osób rannych – to bilans minionego weekendu na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Agnieszka Holland spotka się z młodzieżą w Rzeszowie

RZESZÓW. Znana polska reżyserka filmowa i teatralna, Agnieszka Holland będzie gościem najbliższego spotkania z cyklu „Młode Myśli – Wielkie Rozmowy”. Odbędzie się ono w najbliższy wtorek, 26 listopada w WSPiA.

Rzeszów

Nowości w Parku Sybiraków. Trwa rewitalizacja [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa rewitalizacja części Parku Sybiraków na osiedlu Generała Andersa w Rzeszowie. Powstaje tam m.in. nowy plac zabaw, zamontowane zostaną urządzenia do ćwiczeń oraz pojawi się sporo nowych roślin.

Rzeszów

Kobieta w głębokiej hipotermii leżała w zaroślach w rejonie ul. Podpromie. Trafiła do szpitala

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci pomogli dziś dwóm bezdomnym kobietom, które z uwagi na wychłodzenie organizmu, wymagały pomocy medycznej. Jedna z nich była w stanie głębokiej hipotermii. Trafiła do szpitala.

Rzeszów

W parku miejskim na osiedlu Kmity powstała strefa relaksu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W Parku Zdrowia na osiedlu Kmity zamontowane zostały nowe elementy wypoczynkowe, w tym m.in., hamaki, leżaki, biblioteczki plenerowe oraz miejsca do grillowania. Powstała tam strefa relaksu, którą mieszkańcy wybrali w ubiegłorocznej...

Rzeszów

Kolizja drogowa w Tyczynie. Sprawca miał ponad 2,6 promila i zakaz prowadzenia pojazdów

TYCZYN. 45-letni kierowca volkswagena najechał na audi. Okazało się, że mężczyzna był pijany i posiadał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 45-latek odpowie karnie za swoje czyny.

Reklama