Rzeszów - Niedziela, 17.05.2026
Reklama

Tragedia na Żwirowni. Nie żyje 25-letni mężczyzna

Dodano: 07.07.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Pomimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować życia 25-letniego mężczyzny, który wraz z kolegą zaczął się topić podczas kąpieli na Żwirowni. Poszkodowani, to obywatele Indii, studiujący w Rzeszowie.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po godz. 18:00 na kąpielisku przy ul Kwiatkowskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci, dwaj mężczyźni, obywatele Indii w wieku 25 i 21 lat, podczas kąpieli zaczęli się topić. Młodszy z nich zaczął wzywać pomoc i został zauważony przez osoby przebywające na plaży, które wyciągnęły go na brzeg. Wtedy okazało się, że razem z nim, w pobliżu drewnianego pomostu, kąpał się jeszcze jego kolega. On również zaczął się topić i zniknął pod wodą. Chwile później jego również udało się wyciągnąć z wody.

Nieprzytomnego mężczyznę  przez kilkadziesiąt minut reanimowała załoga pogotowia ratunkowego. Udało się przywrócić mu funkcje życiowe, jednak jego stan był bardzo poważny. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy, 25-latek zmarł w nocy.

21-latek był trzeźwy. Jego życiu nie zagraża bezpieczeństwo.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zostało zabezpieczone do dalszych badań.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wysoki poziom zanieczyszczenia powietrza w Rzeszowie

RZESZÓW. Zaleca się ograniczenie spędzania czasu na powietrzu.

Rzeszów

Seniorzy postulują o zmianę rozkładu jazdy linii nr 48. Chodzi o dojazd do cmentarza Wilkowyja

RZESZÓW. Interpelacje w tej sprawie wystosował radny Mateusz Szpyrka z Prawa i Sprawiedliwości.

Rzeszów

Kolizja w Boguchwale. Policja kieruje samochody na objazdy

BOGUCHWAŁA. W wyniku zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo, a samochody osobowe kierowane są na objazdy.

Rzeszów

Nowy odcinek ul. Warszawskiej będzie przebudowany

RZESZÓW. Niebawem ruszy przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej.

Rzeszów

Pomysł radnego: Oświetlenie radarowe w rejonie Lisiej Góry i Żwirowni

RZESZÓW. Interpelację w tej sprawie wystosował Daniel Kunysz, radny Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiana terminu utrudnień w związku z remontem wiaduktu kolejowego na al. Wyzwolenia

RZESZÓW. Nowy obowiązujący termin to 28 stycznia – 3 luty.

Rzeszów

Przetarg na tabor kolejowy na potrzeby Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej unieważniony

RZESZÓW. "Nie chcemy zmieniać terminu dostawy” – wyjaśnia marszałek  Władysław Ortyl.

Rzeszów

Rzeszów bez żużla w 2019 roku. Speedway Stal Rzeszów bez „dzikiej karty”

RZESZÓW. Polski Związek Motorowy zdecydował, że Speedway Stal Rzeszów nie otrzyma licencji na sezon 2019.

Reklama