Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Urząd Marszałkowski przechodzi na pracę zdalną

Dodano: 25.01.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od wtorku, 25 stycznia 2022 r. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego wprowadza pracę zdalną. W związku z tym zmieniają się zasady przyjmowania mieszkańców, którzy chcą załatwić swoje sprawy w urzędzie.

Wszystkie dokumenty będzie można składać w siedzibie głównej w budynku przy al. Łukasza Cieplińskiego 4 oraz w budynku przy ul. Lubelskiej 4, w holu na parterze, gdzie będzie można otrzymać potwierdzenie wpływu dokumentacji do urzędu.

Wyznaczono także specjalne miejsca, w których mieszkańcy będą mogli spotkać się z urzędnikami. Urząd zachęca do wcześniejszego umawiania się na spotkanie (telefonicznie lub mailowo) z pracownikami poszczególnych departamentów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

23 stycznia bezpłatna komunikacja miejska

RZESZÓW. W związku z wysokim poziomem zanieczyszczenia powietrza w Rzeszowie komunikacja miejska będzie darmowa. 

Rzeszów

Wysoki poziom zanieczyszczenia powietrza w Rzeszowie

RZESZÓW. Zaleca się ograniczenie spędzania czasu na powietrzu.

Rzeszów

Seniorzy postulują o zmianę rozkładu jazdy linii nr 48. Chodzi o dojazd do cmentarza Wilkowyja

RZESZÓW. Interpelacje w tej sprawie wystosował radny Mateusz Szpyrka z Prawa i Sprawiedliwości.

Rzeszów

Kolizja w Boguchwale. Policja kieruje samochody na objazdy

BOGUCHWAŁA. W wyniku zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo, a samochody osobowe kierowane są na objazdy.

Rzeszów

Nowy odcinek ul. Warszawskiej będzie przebudowany

RZESZÓW. Niebawem ruszy przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej.

Rzeszów

Pomysł radnego: Oświetlenie radarowe w rejonie Lisiej Góry i Żwirowni

RZESZÓW. Interpelację w tej sprawie wystosował Daniel Kunysz, radny Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiana terminu utrudnień w związku z remontem wiaduktu kolejowego na al. Wyzwolenia

RZESZÓW. Nowy obowiązujący termin to 28 stycznia – 3 luty.

Rzeszów

Przetarg na tabor kolejowy na potrzeby Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej unieważniony

RZESZÓW. "Nie chcemy zmieniać terminu dostawy” – wyjaśnia marszałek  Władysław Ortyl.

Reklama