Rzeszów - Czwartek, 08.05.2025
Reklama

Utrudnienia w związku z przebudową zatok autobusowych

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, w najbliższych dwóch tygodniach, na trzech rzeszowskich ulicach wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z przebudową zatok autobusowych.

W Rzeszowie trwa III etap modernizacji przystanków komunikacji miejskiej. W ramach inwestycji wymienionych zostanie 55 wiat przystankowych, a część zatok autobusowych zostanie przebudowanych. Nowe zatoki powstaną m.in. przy ul. Kilara, Kopisto, Lubelskiej, Lwowskiej, Ofiar Katynia, Warszawskiej, Obrońców Poczty Gdańskiej, Podkarpackiej, Rejtana i Krakowskiej.

W związku z prowadzonymi aktualnie robotami, w ciągu najbliższych dwóch tygodni w rejonie trzech zatok autobusowych kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. W rejonie przystanków przy ul. Lwowskiej (zatoka 36 D Lwowska Szpital), al. Powstańców Warszawy (zatoka 61A Powst. Warsz.) oraz ul. Kopisto (zatoka 120A Kopisto Uniwersytet) występuje zwężenie do jednego pasa ruchu. Prace przy tym ostatnim przystanku mają zakończyć się jeszcze w tym tygodniu.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy mural na budynku MPWiK. Autor informuje, że zmieni się prawdopodobnie pierwotna koncepcja

RZESZÓW. Warto dodać, że motywem przewodnim wszystkim prac ma być woda.

Rzeszów

Przy Galerii Rzeszów powstanie winda zewnętrzna

RZESZÓW. Radni bez szerszej dyskusji zaakceptowali projekt uchwały.

Rzeszów

Walka o wolność artystyczną w Teatrze Maska trwa. Ratusz wydał oświadczenie

RZESZÓW. Pomiędzy Teatrem Maska oraz Ratuszem trwa konflikt o spektakl #chybanieja. 

Rzeszów

Środki z Ministerstwa na remont hali Podpromie dla Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki

RZESZÓW. Termin realizacji Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego wyznaczono do 2021 roku.

Rzeszów

Ostatnie dni rejestracji do konkursu "web.Master podkarpacki"

Organizatorzy zapraszają do udziału uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych. Zgłoszenia przyjmowane są do 1 marca.

Rzeszów

XI Targi Pracy WorkExpo

RZESZÓW. Targi odbędą się w dniach 5-6 marca w G2A ARENA.

Rzeszów

Pijany kierowca tira z Rzeszowa stracił panowanie nad pojazdem

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło w poniedziałek na drodze wojewódzkiej nr 992 w miejscowości Łężyny.

Rzeszów

Kolejny krok do utworzenia Podkarpackiego Centrum Nauki

RZESZÓW. Postępowanie na generalnego wykonawcę obiektu w trybie „zaprojektuj i wybuduj” zostanie ogłoszone w tym kwartale.

Reklama