Rzeszów - Piątek, 27.06.2025
Reklama

W nocy z 30 na 31 marca będzie zmiana czasu. Zmienią się godziny odjazdu autobusów nocnych

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu zimowego na letni, w nocy z 30 na 31 marca 2019r. zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.

Najbliższa zmiana czasu nastąpi w nocy z 30 na 31 marca br. Niestety zmuszeni będziemy spać o godzinę krócej, ponieważ wskazówki zegarów przesuniemy z godziny 2:00 na 3:00. W związku ze zmianą czasu, zmianie ulegnie rozkład jazdy autobusów nocnych:
 
  • Linia N1 - przyjazd na przystanek Dworzec PKP o godz. 1:55 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd z przystanku Dworzec PKP o godz. 3:00 czasu letniego w kierunku Obr. Poczty Gdańskiej;
  • Linia N2 – przyjazd na przystanek Dworzec PKP o godz. 1:55 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd z przystanku Dworzec PKP o godz. 3:00 czasu letniego w kierunku Paderewskiego;

Przypomnimy również, że będzie to jedna z ostatnich zmian czasu, gdyż zgodnie z decyzją Parlamentu Europejskiego ostatni raz przestawienie zegarków odbędzie się najprawdopodobniej w październiku 2021 roku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Budowa nowego odcinka ul. Wołyńskiej na osiedlu Kotuli

RZESZÓW. Nowa droga będzie miała prawie 700 metrów długości i 7 metrów szerokości. Przy drodze powstaną chodniki oraz ścieżka rowerowa. Częścią tego zadania będzie także budowa kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia ulicznego.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa budowa centrum dla osób z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. Trwa budowa nowoczesnego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Rzeszowie. Prace mają zakończyć się jesienią tego roku. Nowa placówka rozpocznie działalności 1 stycznia 2024 r.

Rzeszów

Pierwszy na Podkarpaciu system do wirtualnej rekonstrukcji zdarzeń kryminalnych

RZESZÓW. Podkarpackie Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, wzbogaci o specjalny system służący do wirtualnej rekonstrukcji zdarzeń kryminalnych i wizualizacji jego różnych wariantów. 

Rzeszów

79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W Rzeszowie zawyją syreny alarmowe

RZESZÓW. Zgodnie z decyzja Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka, we wtorek, 1 sierpnia br. o godzinie 17:00 w 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego w Rzeszowie zostaną włączone syreny alarmowe.

Rzeszów

Trwają prace wykończeniowe na budowie hali sportowej przy ZS nr 1 w Rzeszowie

RZESZÓW. Nowoczesny budynek powstaje w rejonie ulicy Towarnickiego, na działce między Zespołem Szkół nr 1 a urzędem marszałkowskim. Hala za 16,5 mln zł będzie gotowa jesienią.

Rzeszów

10 ukraińskich miast wspiera Rzeszów w drodze do Europejskiej Stolicy Kultury

RZESZÓW. Rzeszów ubiega się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku. Kandydaturę stolicy podkarpacia wspiera już 10 miast ukraińskich, w tym sześć miast partnerskich.

Rzeszów

Festiwal wina w Rzeszowie. Kilkanaście winnic, ponad 80 win do degustacji

RZESZÓW. Carpathian Wine Fest rozpocznie się w piątek o godzinie 17:00 w fosie Zamku Lubomirskich i potrwa do niedzieli do godziny 20:00. 

Rzeszów

Wypadek 14-latków na hulajnodze elektrycznej. Jeden z nich trafił do szpitala

RZESZÓW. Dwaj 14-latkowie jechali hulajnoga elektryczną. Na progu zwalniającym jednoślad przewrócił się, a obaj nastolatkowie na jezdnię. Kierujący doznał niegroźnych obrażeń, natomiast jego „pasażer” trafił do szpitala

Reklama