Rzeszów - Poniedziałek, 14.07.2025
Reklama

W Rzeszowie zamknięto escape room przy ul. Chmaja

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Strażacy skontrolowali kolejne pomieszczenie w Rzeszowie, które służyło jako escape room. Dla lokalu znajdującego się w rejonie ul. Chmaja wydano zakaz użytkowania.

Ciąg dalszy kontroli escape roomów na terenie Rzeszowa. Tym razem strażacy dopatrzyli się uchybień w pomieszczeniu znajdującym się w pobliżu ul. Chmaja. O pozostałych kontrolach i ich skutkach pisaliśmy TUTAJ.

„Jest przygotowana decyzja o zamknięciu pomieszczenia, które znajduje się w rejonie ul. Chmaja” – informuje Marcin Betleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Escape room w Rzeszowie jest trzecim pomieszczeniem na terenie województwa podkarpackiego, które zostało objęte zakazem użytkowania. Jak informuje Marcin Betleja, głównymi powodami, dla których takie decyzje są wydawanie to m.in. brak awaryjnego oświetlenia oraz brak przeglądów instalacji użytkowych.
Reklama
Kiedy pomieszczenia będą mogły rozpocząć ponowną działalność? Ta kwestia jest dość płynna, gdyż okres w jakim właściciele zobowiązali się do naprawy uchybień zależy od indywidualnych ustaleń z podmiotem kontrolującym. Aby decyzje o zakazie użytkowania cofnięto niezbędna będzie również kolejna kontrola.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W poniedziałek otwarcie nowego Punktu Obsługi Mieszkańców w Galerii "Nowy Świat"

RZESZÓW. Punkt został przeniesiony do nowego i większego lokalu, który mieści się na poziomie +1.

Rzeszów

Speed Show. Wielkie spotkanie miłośników motoryzacji w Rzeszowie

RZESZÓW. Pokazy jazdy sportowej, driftu, wystawy samochodów i jednośladów, strefa Expo i FoodTruck oraz miasteczko zabaw dla najmłodszych to część atrakcji jakie przygotowali organizatorzy SpeedShow - pierwszej tak dużej imprezy dla miłośników motoryzacji...

Rzeszów

Przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie powstaje nowy chodnik

RZESZÓW. Inwestycja realizowana jest w ramach tzw. „kontraktu osiedlowego”, który prezydent Konrad Fijołek zawarł z mieszkańcami osiedla.

Rzeszów

Nowe lokale na lotnisku w Jasionce - ekskluzywny sklep i dwie kawiarnie

RZESZÓW/JASIONKA. Firma Baltona otworzyła w terminalu lotniska w Jasionce trzy nowe punkty usługowe – ekskluzywny sklep Baltona Ministore oraz dwie kawiarnie Cavarious.

Rzeszów

Otwarto łącznik drogi ekspresowej S-19 w powiecie rzeszowskim

RZESZÓW. W środę, 16 sierpnia br. odbyło się oficjalne otwarcie łącznika drogi ekspresowej S-19 od węzła Rzeszów-Południe do drogi krajowej nr 19 w Boguchwale. Inwestycję zrealizował Powiat Rzeszowski.

Rzeszów

Najstarsza podstawówka w Rzeszowie będzie miała nowy dach

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa ogłosił przetarg na wykonanie nowego dachu na budynku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza, znajdującej się w ścisłym centrum miasta.

Rzeszów

W Rzeszowie powstają nowe przejazdy rowerowe

RZESZÓW. Trwa budowa nowych przejazdów dla rowerzystów. Wykonawcą robót jest Zakład Usługowo – Produkcyjny ELSTOP z Nowego Sącza. Wartość inwestycji  to ponad 1,6 mln zł.

Rzeszów

Trwa przebudowa odcinka ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie

RZESZÓW. Obecnie prowadzona jest najtrudniejsza część inwestycji – wymiana gruntu, którego nośność jest zbyt słaba. Bez tej operacji przebudowa i poszerzenie odcinka ul. Wyspiańskiego nie byłoby możliwe.

Reklama