Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

W sobotę odbędzie się zbiórka elektrośmieci przy dwóch centrach handlowych

Dodano: 04.04.2019 r.

fot. E.Leclerc
fot. E.Leclerc
RZESZÓW. Zbiórka przy centrach handlowych rozpocznie się o 9.00. Elektrośmieci odbierze firma ElektroEko.

Elektrośmieci to nic innego jak wszystkie niepotrzebne urządzenia elektryczne, którą są popsute, nieużywane i elektroniczne np. zepsute komputery, telefony, zabawki i gadżety elektroniczne, stare pralki, lodówki i drobne urządzenia AGD a także zużyte świetlówki i LEDy.

W dniu 6 kwietnia (sobota) w godz. 9 - 14 na parkingach przy centrach handlowych: bi1, E. Leclerc odbędzie się zbiórka elektrośmieci od mieszkańców Miasta Rzeszowa przez firmę ElektroEko.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Okradała dom, w którym pracowała jako opiekunka. Wpadła przez kamerę

GŁOGÓW MŁP. Od kiedy rozpoczęła pracę, z domu zginęło ponad 30 tys. złotych.

Rzeszów

Przy ul. Kwiatkowskiego powstają Tarasy Nad Zalewem. Deweloper wykupił teren z warunkami zabudowy

RZESZÓW. Deweloper wykupił teren wraz z pozwoleniem na budowę od mieleckiej firmy.

Rzeszów

Ceny za wodę i ścieki wzrosną? Ratusz bije na alarm, PGE uspokaja

RZESZÓW. Szykuje się podwyżka cen energii elektrycznej w Rzeszowie za dostarczenie wody i odprowadzenie ścieków.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na ul. Lubelskiej. Życie stracił 73-latek

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21, w Rzeszowie na ul. Lubelskiej.

Rzeszów

Autobus bez kierowcy już w przyszłym roku? Ratusz bada temat

RZESZÓW. ”Wnioski są pozytywne, to jest w naszym zasięgu” – wyjaśniał Marek Ustrobiński.

Rzeszów

Sprzedawali nielegalnie tabletki aborcyjne. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności

RZESZÓW. Ta sprawa miała swój początek w 2018 r., gdy do szpitala trafiła pacjentka z silnym krwawieniem.

Rzeszów

Wiemy jaka firma zajmie się odmuleniem rzeszowskiego zalewu

RZESZÓW. W najbliższych dniach nastąpi podpisanie umowy między Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej w Rzeszowie i konsorcjum.

Reklama