Rzeszów - Niedziela, 03.05.2026
Reklama

Węże, jaszczurki i… pająki. Exoticarium wraca do Rzeszowa

Dodano: 24.04.2026 r. / Redakcja

Zdjęcie z poprzedniej edycji Targów Exoticarium - fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
Zdjęcie z poprzedniej edycji Targów Exoticarium - fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Egzotyczne gatunki zwierząt, tysiące niezwykłych okazów oraz szeroki wybór akcesoriów i roślin do terrariów — to wszystko czeka na miłośników terrarystyki już 25 kwietnia podczas kolejnej edycji targów Exoticarium.

Wydarzenie to doskonała okazja, by spotkać czołowych hodowców z całej Polski, z bliska zobaczyć fascynujące zwierzęta i zdobyć wiedzę od doświadczonych pasjonatów. Na odwiedzających czekać będą m.in. węże, jaszczurki, żółwie oraz żaby.

Jedną z głównych atrakcji nadchodzącej edycji targów będzie wyjątkowa wystawa pająków. Uczestnicy będą mogli przyjrzeć się z bliska tym intrygującym stworzeniom, poznać ich zwyczaje i przełamać powszechne stereotypy na ich temat.

Targi skierowane są zarówno do doświadczonych hodowców, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z terrarystyką.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Latem znów polecimy z Jasionki prosto do Gdańska

RZESZÓW/JASIONKA. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku Polskie Linie Lotnicze LOT do letniej siatki połączeń dodały bezpośrednie połączenie z Jasionki do Gdańska.

Rzeszów

Co słychać na budowie nowej drogi na osiedlu Kotuli?

RZESZÓW. Jesienią ma być gotowa droga, która połączy ulice Wołyńską i Słoneczny Stok. Zadanie o wartości ponad 14,5 mln zł realizuje firma Strabag.

Rzeszów

Budowa hali I LO idzie zgodnie z planem. Kończy się montaż szklanych fasad

RZESZÓW. Nowy budynek jest już w stanie surowym zamkniętym.

Rzeszów

Najlepszy styczeń w historii lotniska w Jasionce

RZESZÓW / JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka obsłużył w pierwszym miesiącu nowego roku prawie 62 tysiące pasażerów. To wynik 7 procent lepszy od ubiegłorocznego, dotąd rekordowego.

Rzeszów

Ponad 10 tys. zł zebrano na leczenie i rehabilitację 4-letniej Julii z Rzeszowa

RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury zakończył tegoroczną akcję pomocy pod hasłem "Styczeń z Kolędą". W tym roku zbierano na leczenie operacyjne kręgosłupa oraz rehabilitację 4-letniej Julii, mieszkanki Rzeszowa. Udało się zebrać ponad 10...

Rzeszów

Odkrycie archeologiczne na budowie Wisłokostrady

RZESZÓW. Podczas prac przy budowie Wisłokostrady, archeolodzy natrafili m.in. na ślady osadnicze kultury przeworskiej z epoki żelaza. Znaleziono również przedmioty z innych epok.

Rzeszów

ZTM testuje innowacyjne rozkłady jazdy

RZESZÓW. Trwają testy nowych rozkładów jazdy umieszczonych we wiatach autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie chce zastąpić drukowane rozkłady, elektronicznymi.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa demontaż iluminacji świątecznych

RZESZÓW. Powoli znika świąteczne oświetlenie Rzeszowa. Firma, która podjęła się udekorowania miasta, ma czas do 14 lutego na demontaż iluminacji.

Reklama