Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Z Rzeszowa do Gdańska w 75 minut. LOT wraca z bezpośrednim połączeniem

Dodano: 02.02.2025 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W czerwcu, Polskie Linie Lotnicze LOT ponownie uruchomią bezpośrednie połączenie z podrzeszowskiego lotniska do Gdańska. Lot trwa zaledwie 75-minut. Dzięki temu, szybko i komfortowo można dostać się nad polskie morze, a osoby z północy na Podkarpacie.

– Dzięki dobrej współpracy z narodowym przewoźnikiem już szósty sezon z rzędu oferujemy latem bezpośrednie połączenie nad polskie morze, które doskonale się sprawdza – mówi Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów.

Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu. Trasę obsłużą Embraery, które będą wylatywać z Gdańska w poniedziałki i piątki o godzinie 21.20, a w Jasionce lądować o 22.35. Samoloty „nocować” będą w Jasionce, a w podróż powrotną wyruszą we wtorki i soboty o 6.55, zaś lądowanie w stolicy województwa pomorskiego zaplanowano na 8.10. Połączenie z Rzeszowa do Gdańska startują 3 czerwca. Finisz tej destynacji zaplanowano na 12-13 września.

Od sezonu letniego 2020 z połączeń LOT-u na tej trasie skorzystało już prawie 18 tys. pasażerów. Bilety są już dostępne na stronie lot.com

Reklama

Od marca polecimy do Nowego Jorku

Natomiast od 31 marca narodowy przewoźnik, który cały rok oferuje kilkadziesiąt połączeń tygodniowo do Warszawy, nadal będzie latał raz w tygodniu z Rzeszowa do amerykańskiego Nowego Jorku/Newark.



Reklama

Komentarze

Pawel Euro 22.02.2025, godz. 06:43
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miłosz Świetlik Skierski z Rzeszowa z szansą na Eurowizję Junior

RZESZÓW. Młody wokalista z Rzeszowa, Miłosz Świetlik Skierski, ma szansę reprezentować Polskę na Eurowizji Junior w La Seine Musicale w Paryżu. W czwartek gościł w rzeszowskim ratuszu.

Rzeszów

35-latek niszczył zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Sytuacja miała miejsce w niedzielę, około godz. 4:00 na ulicy Fircowskiego.

Rzeszów

Empik wprowadził "Ciche godziny" dla klientów z autyzmem

Partnerem tej inicjatywy jest Fundacja JiM. Autyzm Help, działająca na rzecz pomocy dla osób w spektrum autyzmu.

Rzeszów

Spisowy weekend w Rzeszowie

RZESZÓW. Do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które jeszcze się nie spisały, będą miały okazję zrobić to w najbliższy weekend.

Rzeszów

Na placu Wolności zamontowano stację do ładowania i parkowania hulajnóg

RZESZÓW. Jej prezentacja odbyła się podczas konferencji podsumowującej Europejski Tydzień Zrównoważonej Mobilności.

Rzeszów

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna. Rozpoczęto budowę przystanku Rzeszów Wschodni

RZESZÓW. To jeden z 14 przystanków jakie wybuduje PKP PLK w ramach projektu „Budowa Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej”. 

Rzeszów

W niedzielę Dzień Serca na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Jak co roku organizatorzy imprezy zapowiadają szereg wyjątkowych atrakcji.

Rzeszów

Trwa głosowanie w ramach RBO 2022. "Ten budżet wyzwolił wśród mieszkańców ogromną inicjatywę"

RZESZÓW. We wtorek odbyła się konferencja prasowa poświęcona Rzeszowskiemu Budżetowi Obywatelskiemu.

Reklama