Rzeszów - Sobota, 16.08.2025
Reklama

Z Rzeszowa do Tunezji. Nowy kierunek czarterowy

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
Rusza kolejny wakacyjny kierunek z lotniska w Jasionce. Od 11 czerwca samolot linii Nouvelair będzie latał w każdy czwartek do Tunezji na lotnisko w Monastyrze. Łącznie podróżni planujący skorzystać latem 2020 r. z podrzeszowskiego lotniska mają do wyboru 10 wakacyjnych destynacji w 6 krajach.
 
Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka zorganizował wczoraj w Rzeszowie spotkanie promocyjne pod hasłem „Discover Tunisia” o charakterze warsztatów, współorganizowane przez Tunezyjski Urząd ds. Turystyki, konsolidatora lotów czarterowych GTS Poland oraz linię lotnicz Nouvelair. Podczas bezpośrednich rozmów stolikowych przedstawiciele całego łańcucha dystrybucji pakietów turystycznych mogli wymienić się doświadczeniami oraz zapoznać z aktualną ofertą wypoczynku w Tunezji. 


fot. Materiały prasowe

Cieszymy się bardzo, że polscy turyści będą mogli latać z Rzeszowa bezpośrednio do Tunezji kontynentalnej  już w tym sezonie letnim, liczymy jednocześnie, że siatka połączeń będzie stale rozwijana
i zahaczy również o wyspę Dżerbę - powiedział Ahmed Meddeb - Dyrektor Ministerstwa Turystyki Tunezji.
 
W maju 2019 roku wraz z touroperatorami: EXIM Tours, OASIS Tours, Prima Holiday, Sun & Fun Holidays podjęliśmy wyzwanie - wznowić połączenie czarterowe z Rzeszowa do Tunezji. Dzięki wsparciu lotniska w Rzeszowie oraz naszego partnera, linii lotniczej Nouvelair możemy dzisiaj świętować nasz wspólny sukces -powiedział  Fourat Haddad - prezes zarządu w GTS POLAND (konsolidator lotów czarterowych).
 
Od wielu lat współpracujemy z GTS Poland. Nieustannie rozwijamy siatkę naszych połączeń w Polsce i Europie. Podążając za strategią rozwoju połączeń lotniczych w tej części Polski - wróciliśmy do Rzeszowa - dodała Nadia Ennakhla, reprezentująca przewoźnika Novelair
 
Reklama
Połączenia czarterowe w ostatnich latach stają się wizytówką naszego lotniska- mówi Adam Hamryszczak – Prezes Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Robimy wszystko aby oferta była coraz bogatsza, ale również dopasowana do potrzeb naszych pasażerów. Dlatego aktywnie łączymy podmioty odpowiedzialne za sprzedaż z tymi którzy takie wycieczki oferują aby jak najlepiej przygotować ofertę  i dotrzeć z nią do największej liczby pasażerów. Chcemy aby Tunezja zagościła na stałe w siatce połączeń  czarterowych rzeszowskiego lotniska- dodaje A.Hamryszczak.  
 
W 2019 roku Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka obsłużył  ponad 64 tys. pasażerów na połączeniach czarterowych, czyli blisko 26 procent więcej niż w roku ubiegłym. Dzięki nowym kierunkom dynamika wzrostu w 2020 roku może sięgnąć nawet 40 procent. Łącznie podróżni planujący skorzystać latem 2020 r. z podrzeszowskiego lotniska mają do wyboru 10 wakacyjnych destynacji w 6 krajach. Wśród oferowanych  znajdują się Tirana w Albani, Burgas i Warna w Bułgarii, Zakynthos, Rodos, Kreta w Grecji, Fuertaventura będąca częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich, Monastir w Tunezji oraz Antalia i Bodrum w Turcji.

Wszystkie oferty są dostępne w systemach rezerwacyjnych, w promocyjnych cenach.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza rozbudowa DW 878 na trasie Tyczyn-Dylągówka. Będą spore utrudnienia

Pod koniec maja rozpoczną się prace przygotowawcze związane z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 878 na trasie od Tyczyna do Dylągówki. Kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami.

Rzeszów

Uwaga! Ważna informacja dla pasażerów komunikacji miejskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. W związku z koniecznością aktualizacji systemów informatycznych Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie, w najbliższy piątek i w sobotę pasażerowie muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

RZESZÓW. Prezydent Konrad Fijołek kontynuuje spotkania z mieszkańcami w ramach cyklu "Rzeszów To My". Najbliższe odbędzie się 29 maja 2025 r.

Rzeszów

Nowe wydarzenie w Rzeszowie. Energy Fitness Fest już w ten weekend

RZESZÓW. Maraton fitness z gwiazdami, wokrshopy, targi branżowe i panel dietetyczny złożą się na organizowany po raz pierwszy w Rzeszowie Energy Fitness Fest.

Rzeszów

Lokalne produkty w Parku Papieskim. Podkarpacki Bazarek już w tę sobotę

RZESZÓW. Smaczne sery, regionalne chleby i wędliny, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne ciasta, ekologiczne przetwory - to wszystko będzie można kupić na Podkarpackim Bazarku w Rzeszowie.

Rzeszów

Zmiana w harmonogramie pokazów specjalnych fontanny multimedialnej

RZESZÓW. W związku z imprezą sportową organizowaną na placu przy al. Lubomirskich, najbliższy pokaż specjalny fontanny multimedialnej został przeniesiony na inny termin.

Rzeszów

Po raz pierwszy w Rzeszowie - Zlot Autobusów Zabytkowych. Wielka parada pojazdów, linie specjalne i wiele więcej

RZESZÓW. Kilkadziesiąt zabytkowych autobusów, wystawa aut klasycznych, wielka parada pojazdów ulicami Rzeszowa, koncerty, pokazy, animacje dla dzieci i impreza w Technobusie – tak w skrócie będzie wyglądał I Zlot Autobusów Zabytkowych w...

Rzeszów

Rusza budowa ostatniego odcinka DW 869 pomiędzy autostradą A4, a DK9 i S19

W Głogowie Małopolskim odbyła się inauguracja ostatniego etapu budowy drogi wojewódzkiej nr 869, łączącej autostradę A4 z drogą krajową nr 9 oraz drogą ekspresową S19. Nową drogą pojedziemy w połowie 2027 roku.

Reklama