Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Zmiany w pracy Urzędu Miasta Rzeszowa

Dodano: 24.01.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od poniedziałku 24 stycznia do końca lutego br. Urząd Miasta Rzeszowa i jednostki organizacyjne miasta częściowo będą pracować zdalnie.

Decyzja ta wynika z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022 r., zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

- Oznacza to, że zachowujemy ciągłość obsługi mieszkańców z zachowaniem reżimu sanitarnego. Wszystkie wydziały Urzędu Miasta i Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych będą działały normalnie i wszyscy mieszkańcy, którzy przyjdą, będą na bieżąco obsługiwani lub umawiani na konkretny termin – informuje Marzena Kłeczek-Krawiec z Urzędu Miasta Rzeszowa.
Reklama
Ze względów bezpieczeństwa, UM Rzeszów zachęca do zdalnego kontaktu z urzędem, drogą telefoniczną, e-mailową lub poprzez platformę ePUAP. Sprawy wymagające osobistego stawiennictwa, można załatwić ustalając wcześniej termin wizyty – telefonicznie lub e-mailowo.

Poniżej kilka przydatnych linków:
- Wykaz numerów telefonów do Wydziałów Urzędu i Jednostek Organizacyjnych Miasta
- Opis procedur dotyczących załatwiania spraw urzędowych
- Wykaz spraw załatwianych poprzez platformę e-PUAP


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejne kontrole taksówek na aplikację w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci przeprowadzili kontrole pojazdów i kierowców świadczących usługi przewozu osób na aplikację. Działania były prowadzone wspólnie z Inspekcją Transportu Drogowego, Strażą Graniczną i Krajową Administracją Skarbową.

Rzeszów

Dezynfekcja sieci wodociągowej w Rzeszowie przebiegła zgodnie z planem

RZESZÓW. Raport przedstawiony podczas poniedziałkowego posiedzenia Sztabu Kryzysowego w ratuszu potwierdził, że w punktach pomiaru zanotowano odpowiednio zwiększone dawki chloru.

Rzeszów

Legionella w Rzeszowie. Nowy komunikat sanepidu i pierwsze wyniki badań wody

RZESZÓW. Rzeszowski sanepid opublikował najnowszy komunikat dotyczący liczby zakażonych bakterią legionella pneumophila. Potwierdzono jeden nowy przypadek. Znane są również pierwsze wyniki badań próbek wody.

Rzeszów

Rozbudowa łącznika autostrady Rzeszów - Północ na finiszu

RZESZÓW. Dobiegają końca prace przy I etapie rozbudowy łącznika autostrady A4 na odcinku od granic miasta Rzeszowa do węzła Rzeszów Północ. Wykonawcą inwestycji o wartości ponad 44 mln zł jest firma Strabag.

Rzeszów

Ulica Welca na os. Staromieście zostanie rozbudowana

RZESZÓW. Ruszają prace budowlane na ulicy Welca na osiedlu Staromieście. Miasto przekazało już teren budowy wykonawcy.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Rzeszowie. Nie żyje 53-letni motocyklista

RZESZÓW. 53-letni motocyklista zginął w zderzeniu z samochodem osobowym marki bmw. Policja poszukuje kierowcy auta, który uciekł z miejsca wypadku.

Rzeszów

7. Rzeszowski Festiwal Piwa. Trzydniowe święto miłośników złotego trunku

RZESZÓW. Już w ten weekend na rzeszowskim Rynku odbędzie się 7. edycja Rzeszowskiego Festiwalu Piwa. Do stolicy Podkarpacia przyjedzie kilkanaście browarów.

Rzeszów

36-latek uderzył motorowerem w betonowy przepust, zginął na miejscu

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Górnie w powiecie rzeszowskim. 

Reklama