Rzeszów - Niedziela, 17.08.2025
Reklama

Zobacz, jak będzie wyglądał tunel pod rondem Pobitno [WIZUALIZACJA]

Dodano:

Kadr z prezentacji przygotowanej przez Mosty Gdańsk
Kadr z prezentacji przygotowanej przez Mosty Gdańsk
RZESZÓW. Opracowaniem koncepcji projektowej na budowę wielopoziomowego skrzyżowania na rondzie Pobitno zajmuje się firma Mosty Gdańskie. Ratusz za projekt tunelu zapłaci 1,4 mln zł. Zastępca prezydenta opublikował wizualizację inwestycji.

Wiemy już jak będzie wyglądał tunel przecinający rondo Pobitno. Inwestycja zostanie przeprowadzona według koncepcji ratusza, która zakładała stworzenie dodatkowego poziomu od Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego do Al. Armii Krajowej.


Zgodnie z dokumentacją przetargową, projekt ma zostać wykonany w terminie do 31 maja 2020 roku. Kolejnym krokiem będzie rozpoczęcie przebudowy i wyłonienie wykonawcy, który zajmie się robotami budowlanymi.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy mini park w Rzeszowie gotowy

RZESZÓW. Przy ul. Dębickiej na osiedlu Przybyszówka, w rejonie placu zabaw powstał zielony teren rekreacyjny. Inwestycja realizowana była w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

Wakacyjne konkursy dla seniorów w ramach nadchodzących Senioraliów Rzeszowskich

RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury i Rzeszowska Rada Seniorów przygotowały dwa konkursy z atrakcyjnymi nagrodami w ramach zbliżających się Senioraliów Rzeszowskich.

Rzeszów

Ulica Podleśna na os. Budziwój w Rzeszowie będzie rozbudowana

RZESZÓW. Do 7 metrów zostanie poszerzona ulica Podleśna na osiedlu Budziwój. Powstanie również chodnik oraz ścieżka rowerowa. Miasto poszukuje firmy, która wykona dokumentację projektową dla tej inwestycji.

Rzeszów

Kolejne opaski życia dla rzeszowskich seniorów

RZESZÓW. We wrześniu rozpocznie się kolejny nabór chętnych do otrzymania tzw. opaski życia, urządzenia elektronicznego w formie bransoletki, działającego podobnie jak telefon komórkowy.

Rzeszów

Giełda winyli i płyt CD w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. W ofercie znajdszie się ponad 10 tys. sztuk płyt z muzyką z całego świata i rozmaitych gatunków.

Rzeszów

Zakończyła się przebudowa skrzyżowania ul. Lwowskiej z ul. Mieszka I [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. O jego przebudowę apelowali mieszkańcy os. Mieszka I. 

Rzeszów

Zabytkowe pojazdy na rzeszowskim Rynku [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Za nami 24. edycja Podkarpackiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. W sobotę, 5 sierpnia zabytkowe pojazdy można było podziwiać na rzeszowskim Rynku. Mamy dla Was porcję zdjęć z konkursu elegancji.

Rzeszów

Rekordowy lipiec na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Ponad 120 tys. podróżnych skorzystało z oferty Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka w lipcu. To wynik o 15 procent lepszy od poprzedniego, osiągniętego w czerwcu br.

Reklama