Rzeszów - Niedziela, 15.03.2026
Reklama

Filmowy Poranek dla Dzieci: Pokaz tańca i walki Chińskiego Smoka

Dodano: 29.09.2020 r. / ViC

Już w najbliższą niedzielę, 4 października kolejny filmowy poranek dla dzieci w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy 14.

Jeżeli tylko pogoda pozwoli zabawy, animacje i atrakcje odbędą się na świeżym powietrzu przed kinem. Start już od godz. 9:45. Ogólnodostępne będą płyny do dezynfekcji.

Główną atrakcję spotkania będą pokazy walki oraz tańca Chińskiego Smoka i nie tylko w wykonaniu podopiecznych Szkoły Kung Fu Chow Gar Rzeszów.

Smok zaprezentuje się zarówno przed seansem, jak i w sali kinowej. Co ciekawe, poczęstuje też dzieci słodkimi cukierkami!

Zabawy i animacje z dziećmi przeprowadzą animatorzy z Mini Brain Academy.

Dodatkowo sklep z zabawkami Ele Mele przygotował do rozlosowania bon upominkowy na kwotę 100 zł oraz bon rabatowy -30%.

 Nie zabraknie konkursów z nagrodami przed seansem oraz na sali kinowej.

Całość zakończy wspólne oglądanie zestawu bajek z serii Tomek i Przyjaciele.

 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Cezary Jurkiewicz z nowym programem przyjedzie do Rzeszowa

Cezary Jurkiewicz, jeden z popularniejszych w Polsce stand-uperów, już wkrótce rusza w trasę promującą nowy program. Jednym z przystanków będzie Rzeszów. Komik wystąpi u nas w połowie lutego.

Aktualności

Wernisaż wystawy „Czas pogodnego piękna” z okazji jubileuszu 80-lecia Wacława Kochanowicza

W najbliższą sobotę w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie artystyczne – jubileusz 80-lecia urodzin Wacława Kochanowicza, wybitnego malarza związanego z Podkarpaciem. Towarzyszący uroczystości wernisaż „Czas pogodnego piękna”...

Aktualności

Laureat Konkursu Chopinowskiego wystąpi w Rzeszowie. W programie m.in. Bach i Schubert na cztery ręce

1 lutego w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się recital Philippe Giusiano, zdobywcy lauru na XIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Aktualności

Bandoska, szałamaistki i mażoretki wystąpią na Zimowym Koncercie w WDK

Szykuje się gratka dla miłośników muzyki, tańca i tradycji. Pod koniec stycznia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się wyjątkowy Koncert Zimowy. Na scenie zaprezentują się trzy zespoły artystyczne z WDK.

Aktualności

Finisaż wystawy "Galeria Jednego Zdjęcia 2024-2025"

Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zaprasza na finisaż wystawy „Galeria Jednego Zdjęcia 2024–2025”, który odbędzie się 30 stycznia 2026 roku w Galerii Nierzeczywistej RSF przy ul. J. Matejki 10 w Rzeszowie o godz. 18:00.

Aktualności

Wielki Koncert Świątecznej Pomocy w Rzeszowie

Cztery zespoły zagrają podczas trzeciej edycji Wielkiego Koncertu Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbędzie się 24 stycznia w klubie Pod Palmą. Środki zebrane podczas koncertu zostaną przekazane na rzecz WOŚP.

Aktualności

Dofinansowanie dla Muzeum Dobranocek na konserwację kultowych lalek

50 tys. zł dofinansowania z MKiDN otrzymało Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie. Pieniądze zostaną przeznaczone na konserwację lalek filmowych z serialu „Trzy Misie”.

Aktualności

Rockowa noc from the Basement „po rzeszowsku”. Znamy line-up drugiego koncertu

Organizatorzy najgłośniejszego festiwalu w Rzeszowie zapowiedzieli trzeci w tym roku koncert w ramach cyklu „Rockowa Noc from the Basement”. W lutym w rzeszowskich podziemiach zaprezentują się trzy rzeszowskie zespoły.

Reklama