Rzeszów - Poniedziałek, 03.08.2026
Reklama

Voo Voo z nową płytą w czerwcu w Rzeszowie

Dodano: 01.03.2019 r. / ViC

1 marca zespół Voo Voo rusza w trasę promującą wydaną 15 lutego płytę „Za niebawem”. Trasa obejmie większość polskich miast, w tym również Rzeszów. W naszym mieście grupa wystąpi 11 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej.

Poniżej pierwszy singiel promujący wydawnictwo zatytułowany „Się poruszam1”:

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze znakomitym efektem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem jest Wojciech Waglewski kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta, wokalista, producent muzyczny. Każda z kolejnych płyt Voo Voo to niezwykła muzyczna podróż ku różnym zakątkom świata rocka, choć zespół często przekraczał rockowe granice.

Najnowszy album "Za niebawem", który ukazał się 15 lutego, Voo Voo nagrał swoim stałym składzie. Produkcją, wraz z Wojciechem Waglewskim, zajął się Emade - Piotr Waglewski. On też jak przy ostatnim albumie miksował płytę.  Jak zapowiada lider zespołu, "nie zabraknie też niespodzianek, o których powiem później, albo wcale nie powiem, bo Państwo sami usłyszą".

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Rzeszów świętuje 20. Noc Muzeów. Zobacz, co przygotowały miejskie instytucje [PROGRAM]

W sobotni wieczór osiemnaście instytucji otworzy swoje drzwi po godzinach — od muzeów i galerii po teatr, bibliotekę i dom kultury. To jubileuszowa edycja wydarzenia, które od 2006 roku stało się jednym...

Aktualności

Bieszczadzki klimat w sercu Rzeszowa. W weekend wyjątkowy festiwal [PROGRAM]

15 i 16 maja 2026 r. w sercu stolicy Podkarpacia będziecie mogli poczuć bieszczadzki klimat. Rzeszów na dwa dni stanie się Bramą Karpat.

Aktualności

Oto Złota Piętnastka finalistów tegorocznej edycji „Carpathia Festival”

Jury kwalifikacyjne wyłoniło Złotą Piętnastkę finalistów, którzy powalczą o Grand Prix w tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival”. W tym roku do festiwalu napłynęła rekordowa liczba zgłoszeń, z 10 krajów świata.

Aktualności

Chivas i Eryk Moczko zamykają line-up Rzeszowskich KultURaliów

Organizatorzy Rzeszowskich KultURaliów odkrywają kolejne i zarazem ostatnie karty tegorocznego line-upu. Do wcześniej ogłoszonych artystów dołączają: Chivas i Eryk Moczko. Nowi wykonawcy

Aktualności

Rowerowa impreza na rzeszowskim Rynku z koncertem Natalii Nykiel

Bezpłatne konsultacje lekarskie, warsztaty rowerowe, pokazy pierwszej pomocy, a na finał koncert Natalii Nykiel — tak będzie wyglądało plenerowe wydarzenie realizowane w ramach ogólnopolskiego programu Rowerowa Polska PZU. Wstęp wolny.

Aktualności

Wybitny plakacista w Rzeszowie. Lex Drewinski na zakończenie Biennale Plakatu Muzycznego

12 maja w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania odbędzie się spotkanie z jednym z najwybitniejszych polskich plakacistów — profesorem Lexem Drewinskim. Wydarzenie będzie zwieńczeniem I Międzynarodowego Biennale Plakatu Muzycznego.

Aktualności

Pierwsza w tym roku plenerowa potańcówka dla seniorów

Już w najbliższą sobotę, część rzeszowskich Bulwarów zamieni się w taneczny parkiet. Po raz pierwszy w tym roku odbędzie się impreza taneczna dla starszych mieszkańców miasta.

Aktualności

Ruszyły zgłoszenia na XXIV Podkarpackie Konfrontacje Fotograficzne w WDK

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza koła, kluby i grupy fotograficzne z Podkarpacia do udziału w XXIV Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych. Wydarzenie organizowane jest pod Honorowym Patronatem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców.

Reklama