Rzeszów - Wtorek, 24.06.2025
Reklama

Hermanowa. 45-letni mężczyzna zginął w pożarze domu

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie, OSP w Hermanowej
fot. KMP w Rzeszowie, OSP w Hermanowej

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracują nad ustaleniem przyczyn tragicznego pożaru w Hermanowej. W płomieniach zginął 45-letni mężczyzna.

Do pożaru doszło w sobotę rano, w jednym z domów w Hermanowej. Do akcji gaśniczej skierowano trzy zastępy straży pożarnych. Podczas przeszukiwania pomieszczeń budynku, strażacy odnaleźli ciało 45-letniego mieszkańca domu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia okoliczności i przyczyn tego tragicznego pożaru.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Latem znów polecimy z Rzeszowa do Gdańska. Ruszyła sprzedaż biletów

RZESZÓW. Połączenie będzie realizowane od 2 czerwca do 5 września 2023, dwa razy w tygodniu.

Rzeszów

Radni nadali nazwę okrągłej kładce nad al. Piłsudskiego

RZESZÓW. Żartobliwie mówi się o niej „Aureola Ferenca”, od 31 stycznia ma już jednak  oficjalną nazwę im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mowa o „słynnej” okrągłej kładce nad al. Piłsudskiego.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Od 1 lutego zamknięta ul. Grottgera

RZESZÓW. Zamknięty zostanie odcinek ulicy Grottgera od skrzyżowania z ul. Asnyka do placu Kilińskiego.

Rzeszów

31-latek hodował konopie w łazience

RZESZÓW. 31-letni mieszkaniec Dynowa został zatrzymany przez Policję za nielegalną uprawę konopii. Funkcjonariusze ujawnili 6 sztuk sadzonek w łazience w domu 31-latka. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Rekrutacja wystawców na XVI Europejskie Targi Pracy WORK EXPO w Rzeszowie

RZESZÓW. W dniach 1-2 marca 2023 r. w Hali Podpromie w Rzeszowie odbędą się XVI Europejskich Targach Pracy Work Expo. Organizatorem wydarzenia jest firma MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.

Rzeszów

Fotorelacja z 31. Finału WOŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. Zobaczcie, co działo się na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów

Kolejne autobusy elektryczne wkrótce wyjadą na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Komunikacja miejska w Rzeszowie wzbogaci się o 6 nowych autobusów elektrycznych Solaris.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Od 30 stycznia zamknięty fragment DK9 w Rudnej Małej

Utrudnienia wystąpią w związku z pracami prowadzonymi przez PKP PLK.

Reklama