RZESZÓW. Wolontariusze Akademii 50+ działającej przy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie włączyli się w akcję „Szalik dla WOŚP”.   
Jest to ogólnopolska inicjatywa stworzenia najdłuższego szalika w Polsce, który potem zostanie wystawiony na aukcje WOŚP. 20 wolontariuszy 50+ stworzyło w ciągu 10 dni aż 70 m szalika, który później połączono i przesłano do punktu zbiórki. Najdłuższy szalik (15m 15cm!) wydziergała pani Marianna Krupa, przewodnicząca Samorządu Słuchaczy Akademii 50+.
To nie pierwsza inicjatywa pomocowa wolontariuszy 50+ z Rzeszowa. Wiosną 2020 roku, wolontariuszy przez 9 tygodni szyło w domach maseczki ochronne, które zostały potem przekazane  nieodpłatnie seniorom oraz lokalnym instytucjom.
 
                                                                     
                                 
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                         
                                        ![Ważny krok w kierunku realizacji kolejnej strategicznej inwestycji w Jasionce [WIZUALIZACJE]](/image/c/800/520/news/20251030/RZE__Feniks_brama_1.jpg) 
                                        ![Transport meleksem po największej rzeszowskiej nekropolii [najbliższe terminy]](/image/c/800/520/news/20251029/melexem.jpg) 
                                        ![Budowa wielorodzinnych budynków mieszkalnych przy ul. Sieciecha w Rzeszowie [październik 2025]](/image/c/740/490/foto/20251028/sieciecha-01.jpg) 
                                ![Wisłokostrada - nowe zdjęcia z budowy [październik 2025]](/image/c/740/490/foto/20251023/wislokostrada-04.jpg) 
                                 
                                         
                                         
                                         
                                             
                                             
                                             
                                             
                                             
                             
                             
                             
                            
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz