Rzeszów - Sobota, 09.05.2026
Reklama

Zmiana lokalizacji rzeszowskiego Centrum Informacji Turystycznej

Dodano: 08.01.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 7 stycznia zamknięta została Podziemna Trasa Turystyczna, w której znajdowało się Centrum Informacji Turystycznej. Nowa lokalizacja, dla osób poszukujących informacji o rzeszowskich atrakcjach, znajdzie się przy ul. Grunwaldzkiej.

„Nowa lokalizacja punktu wiąże się z długoterminowymi pracami modernizacyjnymi rzeszowskiej Podziemnej Trasy Turystycznej zaplanowanymi na 2020 r.” – informuje Centrum Informacji Turystycznej w Rzeszowie.

Prace modernizacyjne w Podziemnej Trasie Turystycznej rozpoczęły się 7 stycznia i potrwają do końca listopada bieżącego roku. O szczegółach inwestycji pisaliśmy TUTAJ.

W związku z całkowitym zamknięciem PTT, funkcjonujące w nim Centrum Informacji Turystycznej, zostało przeniesione do punktu mieszczącego się przy biurze Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej na ul. Grunwaldzkiej 2 (wejście od ul. Matejki).

Dodajmy, że poza informacjami o rzeszowskich i podkarpackich atrakcjach, w nowej lokalizacji Centrum, będziemy mogli nabyć również pamiątki z regionu, tematyczne wydawnictwa, a także bilety na wydarzenia kulturalne.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie otrzyma nowy sztandar. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Mieszkańcy musza się liczyć z utrudnieniami w piątek i niedziele. 

Rzeszów

W sobotę Dni Otwarte Elektrociepłowni przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. Wśród atrakcji m.in. strefa kosmorobot oraz mobilne laboratoria inżyniera.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc wśród 15. najlepszych prezydentów miast w Polsce

RZESZÓW. Wyróżnienia zostały wręczone przedwczoraj, podczas uroczystej gali Kongresu Regionów we Wrocławiu.

Rzeszów

Radni pytają o kamery monitorujące buspasy. Miałyby zastępować policyjne patrole

RZESZÓW. Docelowo system monitoringu miałby „wyłapywać” nieuczciwych kierowców.

Rzeszów

Budowa kładki rowerowej przy moście Narutowicza. Miasto ponownie szuka wykonawcy

RZESZÓW. Poprzednim razem wymagania wykonawców dwukrotnie przewyższały plany finansowe miasta.

Rzeszów

Rzeszowscy agenci CBA zatrzymali kobietę podejrzaną o wyłudzenia z subwencji MEN

RZESZÓW. Sprawa dotyczy wyłudzenia co najmniej 75 tys. zł.

Rzeszów

Pięć ofert na rozbudowę budynku Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie

RZESZÓW. Na wykonanie inwestycji przeznaczono 37 mln złotych brutto, a cześć środków pochodzi z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Reklama