Rzeszów - Niedziela, 12.04.2026
Reklama

Zmiana rozkładów jazdy kilku linii MPK

Dodano: 26.05.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od 1 czerwca kilka autobusów komunikacji miejskiej pojedzie wg nowego rozkładu jazdy. Dodatkowo, pilotażowo uruchomione zostaną weekendowe kursy linii nr 52.

„W związku z trwającym procesem dostosowania czasów przejazdów międzyprzystankowych do warunków drogowych, z dniem 1 czerwca br. zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr 13, 17, 34, 35 oraz 52 – informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie.

Ponadto, z dniem 1 czerwca br. na linii nr 52 zmienione zostaną godziny odjazdów z pierwszych przystanków, jak również pilotażowo uruchomione zostają kursy w soboty oraz niedziele.

Nowe rozkłady jazdy będą dostępne na stronie www.einfo.erzeszow.pl

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Niezwykle ambitny początek projektu Urban Lab Rzeszów

RZESZÓW. Czy w listopadzie czeka nas kolejna dawka smart wydarzeń?

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów po zaciętym pojedynku przegrywa w meczu inauguracyjnym

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów po wyrównanym i zaciętym meczu przegrali w Katowicach z GKS-em 2:3.

Rzeszów

Lufthansa z rekordem na rzeszowskim lotnisku

RZESZÓW. O 60 proc. wzrosła liczba pasażerów korzystających z usług linii Lufthansa kursujących do stolicy Bawarii.

Rzeszów

Rzeszowianin pobiegnie z miasta innowacji do Gdańska. Akcja ma charakter charytatywny

RZESZÓW. Przed Pawłem Hanulakiem ponad 600 km do przebiegnięcia. 

Rzeszów

W Rzeszowie notuje się coraz więcej oszustw na BLIK-a

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci obserwują rosnącą liczbę oszustw, do których doszło wskutek nieuprawnionego wykorzystania kodów BLIK.

Rzeszów

Poranne wypadki na ulicach Rzeszowa. 3 osoby trafiły do szpitala

RZESZÓW. Z uwagi na pogarszające się warunki pogodowe, policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Rzeszów

"Każda inna, wszystkie równe!". W listopadzie pierwszy Kobiecy Kongres na Podkarpaciu

Kobiecy Kongres to platforma spotkań, wymiany doświadczeń i przede wszystkim miejsce do dyskusji na ważne dla kobiet tematy.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Strażowie. Nie żyje 78-letni mężczyzna

Mężczyzna wpadł pod przyczepę ciągnika rolniczego, który go omijał.

Reklama