Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Nowe godziny otwarcia Punktów Obsługi Podróżnego

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. ZTM poinformowało o zmianie godzin otwarcia dwóch POP’ów na prośbę pasażerów.

Od 28 kwietnia do 8 maja br. Punkty Obsługi Podróżnego zlokalizowane przy ul. Lisa Kuli 20 oraz Grottgera 22 będą czynne w godzinach 9:00 – 16:30. Będzie w nich można zakupić wyłącznie  bilety oraz opłacić mandat za jazdę bez biletu.. Nie będzie natomiast możliwości złożenia wniosków/reklamacji oraz wyrobienia Rzeszowskiej Karty Miejskiej.

Wszyscy klienci punktów proszeni są o zachowanie środków ostrożności i stosowanie się do informacji przekazywanych przez pracowników. Należy zachować przynajmniej 2 metry odległości od pozostałych klientów.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podkarpacki Rajd Pojazdów Zabytkowych. W sobotę konkurs elegancji na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Zabytkowe pojazdy będzie można podziwiać w godz. 14:00 - 16:00.

Rzeszów

Festiwal rowerowy po raz 3. w Rzeszowie

RZESZÓW. Tegoroczna edycja festiwalu skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, dla których zostały przygotowane konkurencje takie jak zawody na Pumptracku na osiedlu Baranówka oraz zawody MTB na rzeszowskich Bulwarach.

Rzeszów

Połączenie ul. Błogosławionej Karoliny z ul. Dynowską i Czudecką na ukończeniu

RZESZÓW. Inwestycję realizuje firma Strabag. Droga ma być ukończona wczesną jesienią tego roku, najprawdopodobniej już końcem września.

Rzeszów

Rusza sprzedaż bezpłatnych biletów MPK dla uczniów

RZESZÓW. W najbliższy poniedziałek, 7 sierpnia br. rozpoczyna się zapisywanie uprawnień do bezpłatnych przejazdów dla uczniów na kolejny rok szkolny.

Rzeszów

Akcja honorowego krwiodawstwa w Plazie

RZESZÓW. Krew będzie można oddać w najbliższą sobotę 5 sierpnia 2023 r. w specjalnym Krwiobusie RCKiK ustawionym przed wejściem do Plazy.

Rzeszów

Rzeszowski Dom Kultury poszukuje instruktorów zajęć

RZESZÓW. Placówka poszukuje ludzi z pasją i pozytywną energią, lubiących pracę z dziećmi i młodzieżą czy też dorosłymi i seniorami.

Rzeszów

Impreza naukowo-motoryzacyjna w Podkarpackim Centrum Nauki "Łukasiewicz"

RZESZÓW. W najbliższą sobotę Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce zmieni się w arenę wielbicieli motoryzacji i paliw przyszłości.

Rzeszów

Budowa nowego odcinka ul. Wołyńskiej na osiedlu Kotuli

RZESZÓW. Nowa droga będzie miała prawie 700 metrów długości i 7 metrów szerokości. Przy drodze powstaną chodniki oraz ścieżka rowerowa. Częścią tego zadania będzie także budowa kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia ulicznego.

Reklama