Rzeszów - Środa, 09.07.2025
Reklama

Rzeszowscy policjanci mają nowe radiowozy [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. KWP w Rzeszowie
fot. KWP w Rzeszowie

RZESZÓW. Sześć nowych Volkswagenów Crafter zasiliło flotę podkarpackiej Policji. Radiowozy trafiły do funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie. Zakup został sfinansowany z budżetu Policji w ramach Programu Modernizacji.

Nowe pojazdy w wersji wypadowej trafiły do Oddziału Prewencji Policji z siedzibą w Zaczerniu. Każdy z nich wyposażony jest w manualną skrzynię biegów oraz silnik wysokoprężny o mocy 177 KM.

Wnętrza radiowozów zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o potrzebach funkcjonariuszy i przystosowane do przewozu siedmiu policjantów wraz z ich wyposażeniem.

Nowe radiowozy już wspierają policjantów w codziennej służbie na terenie województwa podkarpackiego.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W czwartek początek Rzeszowskich Juwenaliów 2019. Mieszkańców czekają utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Uczestnicy "Rzeszowskich Juwenaliów 2019" zaczną zbierać się na Rynku, gdzie o godz. 16, rozpocznie się impreza.

Rzeszów

Rusza przebudowa CH Plaza Rzeszów. Będą nowe sklepy i lepsze połączenie z E. Leclerc

RZESZÓW. Przebudowa CH. Plaza Rzeszów rozpocznie się już w maju.

Rzeszów

Ciąg dalszy pożegnań w Asseco Resovii Rzeszów. Tym razem przyszedł czas na trenera Gheorghe Cretu

RZESZÓW. Z zespołem żegnają się Gianni Cretu, Alar Rikberg i Sebastiano Chittolini.

Rzeszów

Bezpłatna zbiórka odpadów niebezpiecznych w Rzeszowie (harmonogram na maj)

RZESZÓW. Gmina Miasto Rzeszów organizuje wraz z Miejskim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Rzeszów Sp. z o.o. obwoźną zbiórkę odpadów niebezpiecznych.

Rzeszów

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów wywalczyły brąz

RZESZÓW. Reprezentantki stolicy województwa podkarpackiego swój ostatni mecz wygrały po tie-breaku.

Rzeszów

Nowoczesna stacja Rzeszów Główny i nie tylko. Ponad 2 mld zł. na inwestycje kolejowe na Podkarpaciu

RZESZÓW. W Rzeszowie 30 kwietnia 2019 r. odbyła się konferencja” Inwestycje kolejowe na Podkarpaciu”. 

Rzeszów

Trwają przygotowania do sezonu letniego na basenach otwartych i Żwirowni

RZESZÓW. Najprawdopodobniej już na początku czerwca mieszkańcy będą mogli skorzystać z otwartych basenów i Żwirowni.

Reklama