Rzeszów - Sobota, 07.06.2025
Reklama

Wiemy, gdzie w Rzeszowie pojawią się kolejne maseczkomaty

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Poznaliśmy lokalizacje automatów z maseczkami. Pierwszy z nich zamontowano przed weekendem na ul. Jana Pawła II przy skleie "Pszczółka", a następne pojawią się w przestrzeni miejskiej już wkrótce.

Kolejne automaty ze środkami ochrony osobistej staną w tym tygodniu. Poniżej ich lokalaizacje:
  • Rynek,
  • giełda przy ul. Lubelskiej,
  • przy sklepie „Pszczółka” ul. Jana Pawła II,
  • Dworzec Lokalny ul. Towarnickiego 7

Przy przystankach autobusowych:
  • Plac Wolności 01,
  • Plac Wolności galeria 04,
  • Piłsudskiego Urząd Wojewódzki 03,
  • Piłsudskiego Urząd Marszałkowski 08 (Galeria Rzeszów),
  • Wyzwolenia /Ofiar Katynia 07,
  • Dworzec Główny PKP 03 (Grottgera po str. budynku dworca).


W maseczkowamatach mieszkańcy mogą zakupić maseczki ochronne, jak również inne środki ochrony osobistej, tj. płyn do dezynfekcji i rękawiczki jednorazowe. Automaty montuje prywatna firma. Teren pod automaty miasto udostępniło bezpłatnie.
 
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Witolda. Jedna osoba w szpitalu

RZESZÓW. Dziś rano, przed godz. 6:30 na ul. Witolda w Rzeszowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala.

Rzeszów

Europejska Gra Miejska w Rzeszowie. Do wygrania wycieczka do Brukseli

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 maja.

Rzeszów

Kolejny rekordowy miesiąc w Jasionce. Ponad 257 tys. pasażerów od początku roku

RZESZÓW/JASIONKA. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka w kwietniu odnotował kolejny rekord. Z usług lotniska skorzystało prawie 72 tysiące pasażerów.

Rzeszów

W piątek utrudnienia w ruchu w Rzeszowie. Ulicami miasta przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci apelują o ostrożność i wyrozumiałość.

Rzeszów

Granty na miniogród z ławeczką przed blokiem. Prezydent Rzeszowa zachęca do udziału w programie Fundacji BOŚ

RZESZÓW. Kilka tysięcy złotych na stworzenie zielonej przestrzeni z ławeczką mogą otrzymać grupy sąsiadów z Rzeszowa.

Rzeszów

Czasowe utrudnienia na rzeszowskim łączniku autostrady A4

RZESZÓW. Utrudnienia wystąpią w dniach 6 i 8 maja br. Powodem jest planowane układanie warstwy ścieralnej.

Rzeszów

Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami kolejnych dwóch osiedli

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka z mieszkańcami w ramach cyklu RzeszówToMy.

Reklama